Şimdi AraWhatsAppp

Anıttepe  Eşya Deposu

  • By
  • 0 Comments
  • 2 Haziran 2021

Anıttepe  Eşya Deposu

Anıtkabir’in çevresinde yer alan bu semt, şehrin en kült yeme içme mekanlarını da içerisinde barındırmaktadır. Böylesine güzel bir semte yakışır bir şekilde depomuzu inşaa ettik.  Siz değerli müşterilerimize 35 senelik bir emek bırakarak firmamızın özelliklerini anlatmak isteriz. Evinizde veya iş yerinizde atmaya kıyamadığınız, başkasına veremediğiniz, bir türlü vazgeçemediğiniz eşyalarınız mı var? Bu eşyalarınıza çok fazla düşkün olmanıza rağmen muhafaza edecek yeriniz mi yok?  Biz Anıttepe  Eşya Deposu firmaları arasında bir numara olduğumuzu iddia etmiyoruz, gösterdiğimiz performans ile garanti ediyoruz.

 

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

Siz değerli müşterilerimizinde bildiği üzere evimizde, iş yerimizde kendimize ait, vazgeçemeyeceğimiz kadar özel ve kıymetli olan eşyalarımız vardır. Bu eşyaları bir türlü muhafaza edecek alan bulamayız bu durumda devreye hemen biz giriyoruz. Bir Kiralık eşya deposundan beklediğiniz her türlü özelliğe sahip firma olarak sizi memnun edecek her türlü imkanı sunuyoruz. Öncelikle belirtmek isteriz ki Biz bu işi 35 senedir engin tecrübemiz, karşılıklı güven ve kaliteli Uzman personelimiz ile başardık. Profesyonel ekibimiz Ankara kiralık eşya depolarımızı olabildiğince titiz , düzenli ve korunaklı hale getirmiştir.

Anıttepe kiralık eşya depolarımız 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Dilediğiniz takdir de eşyalarınızı evinizden veya işyerinizden istediğiniz zaman cep telefonunuzdan veya televizyonunuzdan takipleyebilirsiniz. Kiralık eşya depolarımızı ekstradan vardiyalı olarak çalışan güvenlik elemanlarımız tarafından da korumaktayız. Ayrıca Eşyalarınızı taşırken, yüklerken veya nakil ederken yıpratma, kırma, zarar görme durumlarına karşılık Anıttepe Eşya Deposu firması tarafından sigortalanmaktadır. Sigortalanan eşyalarınız Her hangi bir zarar görme durumunda yenisi tahsil edilerek mağduriyetinizi gidermekteyiz.

Alanında uzman, kaliteli ve son derece profesyonel uzman kadromuzda bulunan elemanlarımızın en yeni üyesi en az 5 yıl önce aramıza katılmış ve 10 yıllık deneyime sahiptir. Bizler Kiralık eşya depolarımızı olabildiğince korunaklı hale getirdiğimiz için Her gün evimize giderken gönlümüz rahat bir şekilde gidiyoruz. Kiralık eşya depolarımızın ölçüleri şu şekildedir. 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner ölçüleri : yükseklik : 2.20 Derinlik : 2.20 Eni :1.45 tir. 1500 konteynera sahip olan Anıttepe Eşya Deposu ile siz değerli müşterilerimiz için çalışmaktayız.

Görev, eğitim vb. nedenler ile bir süreliğine taşınmanız gerekebilir, bu durumda yüksek meblağda kira ödemek yerine kişisel deponuzu kiralayarak ev eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Okulların kapanması ile eşyalarınızı geçici süreliğine saklamanız gerekebilir bu durumda eşyalarınızı yaşadığınız şehre götürüp getirmek daha masraflı ve zahmetli olacaktır. Bunun yerine kişisel deponuzu kiralayabilir, eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Antikalarınızı, şimdilik ihtiyaç duymadığınız mobilyalarınızı, mevsimlik eşyalarınızı (kayak takımı gibi) evinizde yer kaplamadan saklamak için yine kişisel bir depodan faydalanabilirsiniz. Kişisel deponuz, ev eşyalarınızın yoğunluğuna bağlı olarak tasarlanır ve anahtarı yalnızca sizde olan deponuzda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Leave a comment