Şimdi AraWhatsAppp

Ankara Asansörlü Nakliyat

 • By
 • 0 Comments
 • 1 Haziran 2021

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat günümüz çağında en fazla tercih edilen son teknoloji harika ötesi bir gelişimdir. Evden eve nakliyat sisteminin gelişmişliğinin ispatının en büyük delili olan asansörlü nakliyat hem teknolojinin geliştiğinin, hem de gelişen teknolojiye ayak uyduran bir meslek olduğunun ispatıdır.

Ev Eşyalarınızı Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat faaliyetlerimiz ile kesintisiz eşya taşıma çalışmalarında bulunan firmamız, Eşyalarınızın en sistematik, şekilde profesyonel ambalajlama aşamasından geçerek nakliye aracına transfer işlemini en sağlıklı şekilde yapıyoruz. Taşınacak her eşya bizim için değerlidir. Eşyalarınızı değer veren ve ciddi emek ve titizlikle taşıyan lider nakliyat firması olayaya devam ediyor. Geniş kapasitede, Asansörlü taşıma araçlarımız önderliğinde eşyalarınızın sorun yaşanmayan şekilde transfer işlemini en kaliteli şekilde yapıyoruz. Özellikle ev eşyalarınızın taşınırken dar merdiven gibi bina yapılarında çıkarılma işlemi yapılırken, kırılır, çizilir korkusunu yaşıyor iseniz, Ankara Asansörlü Nakliyat firmamızın, Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmaya sizleri davet ediyoruz.

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

Taşınılacak olan ev eşyanız yüksek katlı bir apartmanda ise ve bina yöneticiniz yük asansörü olmayan asansörlerde eşya taşımanıza, taşınma gününüzde izin vermiyor ve taşınacağınız gün yük asansörü var ve bozuk ise, günümüzün modern taşınma sistemi olan, Asansörlü evden eve nakliye hizmeti alarak bu tarz sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz. Ankara Evden Eve Nakliyat güvencesinde sunulan her taşınma hizmeti pürüzsüzdür. Sizlerde eşyalarınızı sigortalı nakliyat kapsamında taşıyan ve eşyalarınızı; Ankara’nın en geniş asansörlü araç filosu ile taşıyan firmamıza emanet etmek ve kaliteli taşınma hizmeti alabilmek için bize ulaşın.Gelişen modern teknoloji ile hareket eden firmamız her zaman bu alanda bir çok nakliyat firması için örnek teşkil etmiştir. Ankara Asansörlü nakliyat firmamız aracılığı ile alacağınız nakliyat hizmetinin üst düzey bir çalışma olduğunu sorunsuz hiç bir Problem ile karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz. Çünkü eşya taşıma hizmetlerimizde sizlere taşınırken ambalajlaması yapılan eşyalar , montaj ve de montajlı mobilya söküm ve kurulum desteği ayrıca elektrik ve su tesisat konularında dahi detaylı sizlere yük oluşturmayacak hizmetler veriyoruz.Taşınmak her aile için zor ve hayatının farklı bir ortamla tamamen değiştiği insanların ruh halini dahi etkileyen bir dönemdir. Sizlere yeni yuvasına taşınırken kaliteli uygun fiyata evden eve nakliyat hizmeti vermek için her daim yanınızda olmadan dolayı mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Ankara Evden Eve nakliyat güvencesinde evden eve nakliyat hizmeti almak için ücretsiz ekspertiz danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz danışmanımız hane halkının müsait olduğu bir günde evinize ziyarete gelerek sizlere nakliyat çalışmalarımız hakkında sağlıklı bilgi aktarır. Sizlerde aklınıza takılan tüm taşınma süreciniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Dikkat : Ankara Evden eve nakliyat sektöründe sayısızca korsan nakliyat Firması bulunmaktadır. Bu kişileri sokakta yürüyen bir vatandaş gibi düşünebilirsiniz. Resmi bir firma olmayan bir yerden temin ettiği araçla evinize gelerek eşyalarınızı taşıması kim olduğunu bilmediğiniz birine evinin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu sebeple her zaman resmi nakliyat firmalarını tercih etmeniz konusunda sizleri bilgilendirmeyi borç biliriz.

Paketleme : Profesyonel paketleme hizmetinde, öncelikle dikkat edilen şey, bu işte uzman olan kişilerin tercih edilmesidir. Bu işte uzman olan kişilerle çalışan firmamız, özel paketleri temin ettikten sonra, İşin uzmanı olan elemanlarımız, hassas paketlerin paketlenmesinden sonra, kaba eşyaların paketlenmesine geçmektedir. Mobilya, beyaz eşya ve benzeri eşyaları, balonlu naylonlarla paketledikten sonra, asansöre yüklemek için özel olarak hazırlanmaktadır. Ankara Evden eve nakliyat hizmetinde, asansöre yükleme hizmeti için, asansör kapalı kasa araçlara yanaştırılır. Daha sonra, asansör vasıtasıyla, önce kaba eşyalar kapalı kasa araçlara yüklenir. Daha sonra ise hassasiyetine göre eşyalar yüklenmeye başlar. Asansör yükleme hizmetinde, asansör, evinizin boş kısmına kurulur.Asansörden eşyaların indirilmesi işi, yükleme işi gibi, itina ile gerçekleştirilmektedir. Asansör hizmetini başarılı ve etkili olması için, işin uzmanı elemanlarımız, belli bir program gerçekleştirir. Eşyalar, aynı hassasiyetle yeni adrese indirilir. Yeni adrese indirilme aşamasından sonra, evin içerisinde döşeme yapılması için, isteğe bağlı olarak, eleman temin edilmektedir. Taşıma işinde, eşyalarınızın zarar görmemesi için, en iyi yöntemler tercih edilmektedir. Türkiye’nin her yerine; ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti dışında ofis, fabrika yükü, otel ve her çeşit yük nakliyesi yapan Ankara Asansörlü nakliyat firmamız gerekli olan tüm imkanları sizin için sağlamaktan hiç bir zaman gocunmamaktadır.

Tecrübe : Ankara Evden Eve Nakliyat firmamız da kaliteli , girişimci, profesyonel elemanlarımız, son teknoloji filolarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızı olabildiğince titiz ve dikkatlice taşımaktayız. Eşyaların başına gelebilecek herhangi bir sorunda siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Bu sorunların çoğunun ortadan kaldırılması için sigortalı taşıma çok iyi bir durumdur. Taşınma sırasında eşyaların zarar görmeden taşınması nakliye firması için önemli konulardan biridir. Bize emanet ettiğiniz eşyaları kendi eşyalarımız gibi dikkate alarak taşıyoruz. Genel de bir Evden eve nakliye firmasına gittiğinizde eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumunda eşyalarınızın bedelinin size geri ödeneceğini söylerler. Sizin kendiniz den arttırıp biriktirip özenle aldığınız eşyalarınız bir dikkatsizlik uğruna kırılıp dökülmesi durumunda size ücretini ödemezler.

En iyi Şekilde eşyanızın yeni yerinize gitmesi için tercih edeceğiniz firmada olacak özellikler şunlardır:

  • Yollara dayanıklı araçlar olmalı,
  • Şoför tecrübeli ve yolu iyi bilmeli,
  • Gideceğiniz yerde firma ekibi ve ekipmanı hazır olmalı,
  • Kendi bünyesinde çalışan uzman personeller olmalıdır,
  • Ulaştırma bakanlığına ait K3, K1 ve diğer belgeler eksik olmalıdır,
  • Şoförde psikoteknik ve araç kullanma belgesi olmalıdır,
  • Araçlar kapalı kasa ve bakımları yapılmış olmalıdır,
  • Firmanın vergi dairesi kayıtları olmalıdır,
  • Ticaret odası veya esnaf odası kayıtları tam olmalıdır,
  • Güven vermeli,
  • Eski taşıdıkları ile iyi bir referans listesi olmalı,

Leave a comment