Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

 

Ankara Asansörlü Nakliyat firmamız evden eve nakliyatın en önemli koludur. 1970 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız, marifet depo Asansörlü nakliyat ile gelişen teknolojiye ayak uydurarak gelişmekte ve yolumuzda ilerlemekteyiz. Dünya’da sürekli gelişen bir teknoloji varken bizlerin de geriden gelmesi gelişime ihanet olurdu . Bu durumu göz önünde bulundurursak Ankara Asansörlü Nakliyat olarak sizlere hizmet verirken her aşamayı düşünmüş oluyoruz.

 

Nakliye Asansörlerimiz :  Ankara Asansörlü nakliyat için gerekli olan asansörlerimiz Avrupa standartlarında son model asansörlerimizdir. 15 adet Nakliye asansörümüz  bulunmaktadır. Sahip olduğumuz  Asansörlerimizin özellikleri 23. kata kadar yükselebilir. 350 kg kadar yük taşıyabilir. Bakımlarından sorumlu elemanımız her hafta ayrı rapor tutarak üst mertebeye bildirerek kullanılan ekipmanların son durumundan haberdar etmektedir. Kullanılan Asansörlerimizin bakımı hepsinden daha önemlidir 23. kata kadar yükselerek 350 kg a kadar eşya taşıyabilen asansörlerimizin zarar görmesi, bakımının aksaması durumunda iş gücü artarak işimizi uzatacağının farkındayız. Bu yüzden Asansör bakımlarımızı her ay değil , 15 günde bir yaptırmaktayız.

 

Tecrübe :   Ankara Evden Eve Nakliyat firmamızın bünyesinde barındırdığı 300+ den fazla çalışanı vardır. Çalışanlarımız deneyimli, tecrübeli, uzman ve son derece profesyoneldir. Her bir elemanımız sigortalıdır.  K3 belgesine sahip olan firmamız Ankara’nın en çok bilinen ve tercih edilen firmasıdır. Çalışan kadromuz son derece profesyonel ve takım ruhunu benimseyen uzman ekiptir. Çalışanımızın en  yenisi bile 7 yıllık deneyime sahiptir. Her biri unvan ve görevleri bakımından tüm belgelere sahiptir. Eşya Depolama alanında aranılan en önemli özelliklerden biri güvendir. Elemanlarımızın en yeni çalışanı en az 5 senedir bizimle birlikte ter dökmektedir. Son derece güvenilir , kaliteli , uzman ve profesyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ankara Eşya Depolama elemanlarımız verilen görevi yerine getirebilmek adına dişlerini tırnaklarına takmaktadırlar. Bu işin Tecrübesini tam anlamıyla kavramış bir firma olarak 1970 yılından bu yana her türlü zorluğa göğüs gererek büyüdük. Kaliteli ve Avrupa standartlarına uygun olan ekipmanlarımız ile Ankara Eşya Depolama firmamız Marifet depo ya güvenmeniz gerekmektedir.

 

Ücretsiz Ekspertiz :  Ankara Asansörlü Nakliyat firmamızın bir diğer önemli unsuru da Ücretsiz ekspertiz imkanı sunmasıdır. Firmamız size bu imkanı sunarken tamamen size yönelik, sizi memnun edebilmek adına uyguladığı bir aşamadır. Bu aşama Ankara asansörlü nakliyat alanı için çok önemlidir. Ücretsiz ekspertizin sizinle iletişime geçerek bizi evinizde kısa bir süreliğine misafir etmenizi isteyeceğiz. Nakledilecek eve gelerek eşyalarınızın boyutunu, sayısını, ağırlığını, şeklini, miktarını belirleyerek bir fizibilite raporu hazırlıyoruz. Hazırlanan rapor doğrultusunda kullanılacak eşya taşıma için nakliye aracınızı belirlemekteyiz. Ayriyetten eşyalarınızın raporu ile fiyatlandırma yapılmaktadır. Ücretsiz ekspertiz programına monte de- monte işlemi de eklenmektedir. Belirlenen eşyalarınızın boyutu, ağırlığı gibi konular hesaba katılarak taşıma yapılacak asansör ve nakil edecek nakliye aracının boyutu buna göre karar verilerek belirlenmektedir.  Yaptığımız fiyatlandırma ile Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte sözleşme imzalamaktayız.

 

Sözleşme :  Evizdeki eşyalarınızı taşıtabilmeniz için öncelikle Ankara Evden Eve Nakliyat firmasına güvenebilmeniz gerekmektedir. Eşyalarınız sizin en kıymetli hazinelerinizdir . Bunun farkında olarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.  Eşyalarınızı karşılıklı olarak sözleşme imzalayarak garanti altına alabilirsiniz. İmzalanan sözleşmemizde bulunan aşamalar şunlardır.

 

1- Yükleme ve boşaltma tarihi.
2- Yükleme ve boşaltma adresi.
3- Daire’nin hangi kattan hangi kata taşınacağı ve asansörlü mü yoksa asansörsüz mü taşınacağı belirtilmeli.
4- Evin büyüklüğü (1+1, 2+1 veya 3+1 gibi).
5- Taşımacılık işlemlerinde ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı ve nelerin nakliye şirketi tarafından paketleneceği belirtilmeli.
6- Taşımacılık ücretinin ne kadar olduğu ve ödemenin ne şekilde yapılacağı ve ne zaman yapılacağı belli olmalı.
7- Taşımacılık fiyatına KDV’nin dahil olup olmadığı belirtilmeli.
8- Taşımacılık sigortası ile ilgili ek bilgiler yer almalı.

Sözleşmede anlaşılan ücret yazılı bulunacaktır. Bu ücretin üzerine ekstra bir ödeme istenmeyecek ve madde olarak eklenmeyecektir. Bunun teminatını karşılıklı imzalar ile garanti altına almaktayız. Bu husus bütün müşterilerimizin en fazla tereddüt ettiği, akıllarında soru işareti oluşturduğu bi meseledir.

 

Eşya Paketleme ve Taşıma İşlemi : Ankara Asansörlü Nakliyat firmamız  yapılan sözleşme ve sigortalama sonrası eşyalarınızı taşımaya gelerek öncelikle paketleme işlemi yapmaktadır. Kıymetli eşyalarınızın zarar görmemesi için büyük bir titizlikle paketleme işlemi uygulamaktayız. Korunaklı kolilerimiz ve naylon patpatlarımızı kullanarak eşyalarınızı tek tek özenle paketlemekteyiz. Biblolarınızın, bardaklarınızın, vazolarınızın, tabaklarınızın kırılmaması gereken bütün eşyalarınızı güzelce patpatlı naylonlar ile paketliyoruz ardından koliliyoruz. Kırılacak eşyalarınızı özellikle belirtiyoruz. Her hangi bir zarar görme durumunda eşyalarınıza uygulanan sigortalama işlemi ile işimizi garantiliyoruz. Paketleme işlemimizin bitmesinin ardından eşyalarınızı 23. kata kadar çıkan 350 kg a kadar yükselebilen asansörlerimiz ile evinizin şekline , kaçıncı katta olduğunu belirlediğimiz ücretsiz ekspertiz ile asansörlerimizi kuruyoruz. Eşyalarınızı asansörlü taşıma ile evinizden çıkartarak , belirlediğimiz nakliye araçlarımıza yüklüyoruz.  De-monte işlemi uyguladığımız eşyalarınızı Nakliye araçlarımıza dikkatle yüklüyoruz. Taşınacağınız eve tekrardan asansörlerimiz ile taşıyoruz. Taşınan koli ve mobilyalarınızı  Monteleme işlemi uygulayarak sizin belirlediğiniz uygun gördüğünüz yerlere yerleştiriyoruz. Bizimle çalışmaktan memnun. kaldığınıza emin olarak yanınızdan ayrılıyoruz.