Şimdi AraWhatsAppp

Ankara Eşya Depolama Fiyatları

  • By
  • 0 Comments
  • 2 Haziran 2021

Ankara Eşya Depolama Fiyatları

Firmamız Ankara Adaç Depolama siz değerli müşterilerimizin bütçesini sizden daha fazla düşünerek siz değerli müşterilerimizin aklındaki ne kadar sorusuna çözüm olmuş bulunmaktadır. Lojistik alanında oldukça önemli bir alana sahip olan firmamız sizler için her ayrıntı düşünülerek hesaplanmıştır.

Tecrübe : Firmamız 45 senelik bir maziye sahip olup , Profesyonel elaman kadrosuna , Uzman ve kaliteli ekipmanlara, son teknoloji elektroniklere sahip bir firmadır. Verdiğimiz hizmetin başarısının çoğunluğu bu nedenden dolayıdır. Adaç Ankara Eşya Deposu Evlerde artık kullanılmayan ya da manevi değeri yüksek olan eşyaların güvenli bir ortamda saklanabilmesi için depo hizmeti en doğru tercihtir. Büyük şehirlerde yaşayan kişiler iş nedeni ile aylar hatta yıllarca farklı şehir ya da ülkede yaşamak zorunda kalabilmektedir. Böyle bir durumda ev depolama hem ucuz hem de pratik ve güvenli çözüm olarak ön plana çıkmaktadır. Şehir dışında kalınacak süre boyunca kira ödemek yerine ev eşyası depolama şirketi bulunarak ev depolama hizmeti alınabilir ve önemli ölçüde tasarruf sağlanabilmektedir. Bunun dışında yeni bir eve taşınırken, yeni evde yapılması gereken tadilat ya da ev boyama gibi işlemlerin olması durumunda en iyi çözüm evden eve depolama hizmeti almaktır. Bu hizmet ile ev eşyaları tadilat süresi boyunca güvenli bir depoda saklanırken, işlemlerin tamamlanmasının ardından eşyalar yeni eve taşınmaktadır. Bu nedenlerden dolayı eşya koymak için kiralık depo hizmeti almak çok daha ekonomik ve güvenlidir.

Depolama Fiyatları: Depolama fiyatları en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Depolama hizmetleri maddi açıdan büyük tasarruf sağlamaktadır. Adaç Ankara Eşya depolama fiyatları kira ücretlerinden çok daha ucuz ve uygundur. Uzun süre şehir dışında bulunması gereken kişiler depo hizmeti alarak kira ücretinin ortalama olarak 3’te 1’ini ödeyerek kâr etmektedir. Ek olarak, ihtiyaç duyulmayan ancak manevi değeri olan ya da her türlü eşya depolama ihtiyacı için depolama fiyatları ve depolama hizmetleri detaylarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Parça Eşya: 7/24 Ulaşım, Sigorta, Sürekli Kontrol, ilaçlama, Paketleme, Depolama, Kamera izleme 

1+1 Depolama :  7/24 Ulaşım, Sigorta, Sürekli Kontrol, u0130ilaçlama, Paketleme, Depolama, Kamera izleme

2+1 Depolama : 7/24 Ulaşım, Sigorta, Sürekli Kontrol, u0130ilaçlama, Paketleme, Depolama, Kamera izleme

3+1 Depolama : 7/24 Ulaşım, Sigorta, Sürekli Kontrol, u0130ilaçlama, Paketleme, Depolama, Kamera izleme

Tecrübe Ekibimiz ve Ekipmanlarımız : Ankara Eşya Depolama işi oldukça ciddi ve güven isteyen bir iştir. Biz bu güveni kolay sağlamadık. Her iş yeri gibi bizde Ankara Adaç Eşya depolama olarak belli aşamalardan başarılı bir şekilde geçerek bu kıvama geldik . Profesyonel ve uzman ekibimiz ile kaliteli işçiliğin göstergesi olarak Ankara ‘ da bilinen sayılı başarılı eşya depolama firmalarından olduk. Avrupa standartlarında ekipmanlarımız ile, 21. kata kadar yükselebilen asansörümüz , En az 1500 adet konteynerlarımız, ve Güvenlik nedeni ile her konteyner içi ve dışı olmak üzere yerleştirdiğimiz güvenlik kameralarımız, Konteyner havalandırma işlemi için almış olduğumuz klimalarımız, 250 den fazla personelimiz ve Eşya Taşıma nakliye ve tırlarımız ile K3 belgesine sahip olarak yolumuzda ilerlemekten mutluluk duymaktayız . Elemanlarımızın her biri ayrı ayrı sigortalı olup , en az her çalışanımızın 6 yıllık iş tecrübesi olduğunu belirtmek isteriz. Köklü ve tecrübeli , işinin ehli bir Eşya depolama firması olduğumuzu karşılıklı güven ile sizlerde görebilirsiniz.

 

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

 

Sigorta : Ankara Eşya Depolarımız 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Dilediğiniz takdir de eşyalarınızı evinizden veya işyerinizden istediğiniz zaman cep telefonunuzdan veya televizyonunuzdan takipleyebilirsiniz. Kiralık eşya depolarımızı ekstradan vardiyalı olarak çalışan güvenlik elemanlarımız tarafından da korumaktayız. Ayrıca Eşyalarınızı taşırken, yüklerken veya nakil ederken yıpratma, kırma, zarar görme durumlarına karşılık Ankara  eşya depolama firması tarafından sigortalanmaktadır. Sigortalanan eşyalarınız Her hangi bir zarar görme durumunda yenisi tahsil edilerek mağduriyetinizi gidermekteyiz. Eşyalarınızı tam güvenlikli , klimalı , 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen odalarımızda barındırıyoruz.Eşya depolarımızın ölçüleri 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner boyu 2.20 Derinliği 2.20 Eni 1,45 tir. yaklaşık bin den fazla konteyner a sahip depolarımız sizin gönlünüzün rahatlığı için elimizden gelenin fazlasını kazandırmaya müsaittir.Ev Eşyası depolama alanlarımız tesis şeklindedir. Yüksek katlardan başlar. Depolama alanlarımızın tamamı toz, kir ve neme karşı büyük önlemler alınarak kullanıma açılmıştır.

 

 

Leave a comment