Şimdi AraWhatsAppp

Ankara Eşya Depolama

  • By
  • 0 Comments
  • 2 Haziran 2021

        Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya depolama denilince akla gelen sayılı firmalardan biri olmanın gururu içerisindeyiz. Yaklaşık 45 senedir siz değerli müşterilerimize hizmet verirken her daim ön planda müşteri memnuniyetini tuttuk. Verdiğimiz her hizmetin karşılığında referans olan müşterilerimizi ve müşteri memnuniyetine  sahip olduk Ankara Eşya depolama işi oldukça ciddi ve güven isteyen bir iştir. İşin ehli firmalar bulmak ise oldukça zordur. Bu yüzden biz Ankara  Eşya depolama firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Tecrübe : Yaklaşık 45 senedir Ankara eşya depolama firması olarak en profesyonel, en kaliteli, uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çalışan en yeni elemanımız en az 6 yıllık deneyime sahip tecrübeli ve sigortalıdır. Elemanlarımızın hepsi sigortalıdır. İşinin ehli kaliteli, uzman kadromuz her daim bizi ve müşterilerimizi memnun etmiştir. Çalıştığımız ekipmanlar, Avrupa standartlarında olup kalitenin en belirgin özelliği olmuştur. Eşya depolarımız 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmekte, rutubetsiz odalarda klima ile oda sıcaklığı sağlanarak eşyalarınız muhafaza edilmektedir.Türkiye’nin Başkenti olan Ankara’da akla gelen sayılı başarılı firmalardan biriyiz. Bu durum firmamızın çalışanlarının başarısıdır.  Firmamızın 1500 den fazla deposu vardır.  250 den fazla Profesyonel, işinde uzman kadromuz vardır.Bizler Kiralık eşya depolarımızı olabildiğince korunaklı hale getirdiğimiz için Her gün evimize giderken gönlümüz rahat bir şekilde gidiyoruz

 

Sigorta : Ankara Eşya Depolarımız 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Dilediğiniz takdir de eşyalarınızı evinizden veya işyerinizden istediğiniz zaman cep telefonunuzdan veya televizyonunuzdan takipleyebilirsiniz. Kiralık eşya depolarımızı ekstradan vardiyalı olarak çalışan güvenlik elemanlarımız tarafından da korumaktayız. Ayrıca Eşyalarınızı taşırken, yüklerken veya nakil ederken yıpratma, kırma, zarar görme durumlarına karşılık Ankara adaç eşya depolama firması tarafından sigortalanmaktadır. Sigortalanan eşyalarınız Her hangi bir zarar görme durumunda yenisi tahsil edilerek mağduriyetinizi gidermekteyiz. Eşyalarınızı tam güvenlikli , klimalı , 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen odalarımızda barındırıyoruz.Eşya depolarımızın ölçüleri 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner boyu 2.20 Derinliği 2.20 Eni 1,45 tir. yaklaşık bin den fazla konteyner a sahip depolarımız sizin gönlünüzün rahatlığı için elimizden gelenin fazlasını kazandırmaya müsaittir.Ev Eşyası depolama alanlarımız tesis şeklindedir. Yüksek katlardan başlar. Depolama alanlarımızın tamamı toz, kir ve neme karşı büyük önlemler alınarak kullanıma açılmıştır.

Ücretsiz Ekspertiz : Ankara Eşya depolama firmamız Ankara Adaç Eşya depolama firmamız eşyalarınızı tahsil etmeden önce bir fizibilite raporuna ihtiyaç duymaktadır. Verdiği hizmeti tam anlamıyla yerine getiren firmamız Ankara Adaç Eşya depolama Ücretsiz ekspertizi ayağınıza getirmektedir. Ücretsiz ekspertiz sayesinde eşyalarınızın boyutu, ağırlığı , miktarı belirlenerek konteyner alanı belirlenip fiyat listesi oluşturulmaktadır.Eşyalarınızı bize teslim ettikten sonra içiniz rahat olarak diğer işlerinizi halledebilirsiniz.Depolanan eşyaların sigorta bedeli uzman personeller tarafından belirlenmektedir. Eşyalarınız depolarımızda istediğiniz kadar kalabilir. İstediğiniz zaman istediğiniz adrese eşyalarınızı taşıyarak tekrar kurulumunu yapmaktayız. Monte ve De- monte işlemini ücretsiz olarak, Eşyaların nakliye işlemini de biz üstlenerek gerçekleştirmekteyiz. Firmamız hizmetin  en iyisini ayağınıza getirerek her türlü özveriyi size teslim etmektedir. Güven ve memnuniyetin yüksek olduğu firmamız ile çalışmak sizi de çok mutlu edecektir.

Ankara Eşya Depolama Fiyatları : Ankara Eşya depolama firmamız Ankara Adaç eşya depolama firmamız kalite ve uygunluğun tek adresidir. Firmamız siz değerli müşterilerimiz için çabalarken bütçenizide göz ardı etmemektedir. Eşya depolama fiyatlarımız sizler için en uygun şekilde sunulmuştur. Ankara’nın en uygun eşya depolarını sizler için sağlamaktan mutluyuz. Siz değerli müşterilerimizin kesesini düşünüp sizler için fiyatlarımızı olabildiğince sizin kesenize göre belirlemiş bulunmaktayız. . Sizde kendinize en uygun eşya depolama fiyatlarını seçip hemen bir Ankara Eşya Deposu kiralaya bilirsiniz.  Kafanızda fiyatlar konuşunda herhangi bir negatiflik oluşmasın biz Ankara  eşya deposu her türlü sizin için olumlu imkanlar sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmet sizi memnun ettiği sürece firmamız isim yaparak daha da büyüyecek ve geniş bir aileye sahip olacaktır. Tercih ettiğiniz firmamız daima bizi, siz değerli müşterilerimizin sayesinde üst mertebeye , daha büyük bir firmaya taşıyacaktır.

Paketleme : Ankara Eşya depolama Profesyonel paketleme hizmetinde, öncelikle dikkat edilen şey, bu işte uzman olan kişilerin tercih edilmesidir. Paketleme işinde  uzman olan kişilerle çalışan firmamız, özel paketleri temin ettikten sonra, İşin uzmanı olan elemanlarımız, hassas paketlerin paketlenmesinden sonra, kaba eşyaların paketlenmesine geçmektedir. Mobilya, beyaz eşya ve benzeri eşyaları, balonlu naylonlarla paketledikten sonra, asansöre yüklemek için özel olarak hazırlanmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Eşyalarınızın çizilmemesi , kırılmaması , her hangi bir işlem sonucun da zarar görmemesi için patpatlı balon naylonlarımız ile sardıktan sonra kolileyerek dikkatli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Evinizin merdiven durumu , kat durumu ve genişlik, darlık durumuna göre siz değerli müşterilerimize asansörlü taşıma hizmeti sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetten memnun edene kadar isteklerinizin arkasındayız.

 

 

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

 

Taşıma:  Eşyalarınız profesyonel eller tarafından dikkatle taşınarak, son model lüks araçlarımıza yüklenmektedir. Eşyaların ağırlığına, boyutlarına göre taşıma şekli değişmektedir.  Öncesinde uyguladığımız Ücretsiz Ekspertiz ile belirlenen ağırlık ve eşya miktarı sayesinde eşyalarınızı taşımak için tercih edeceğimiz araçlar değişmektedir. Paketleme sonrası yapılan taşıma işlemine evinizin konum ve şekli belirlenerek taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Eşyalarınız yüksek katta oturuyorsanız, merdivenleriniz eşya taşımaya müsait değil ise, Asansörde eşya taşıma yasak ise, Kendi asansörlü taşımacılığımızı devreye sokarak kaliteli bir işçilik ile Asansörlü Eşya taşıma işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

 

Depolama : Eşyalarınızı tam güvenlikli , klimalı , 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen odalarımızda barındırıyoruz.İşinizi verdiğiniz  Ankara eşya deposu firmasının yetki belgelerini ve taşıma belgelerini, marka tescil belgelerini inceleyiniz.Ankara Eşya depolama işi için Sigortalı depolama ile güvenlikli depolama hizmeti alın. Güvenlikli depo kullanımı için Ankara Adaç  eşya deposunu tercih edebilirsiniz.  Eşyalarınızı sigortalıyoruz. Herhangi bir eşyalarınıza zarar gelme durumunda, kırılma , yıpranma gibi durumlarda eşyalarınızın sigortalı olduğunu hatırlayıp güvenle nefes alın .

 

Leave a comment