Ankara Eşya Deposu

Ankara Eşya Deposu

 

Ankara Eşya Deposu firmamız Marifet depo siz değerli müşterilerimize 1970 yılından bu yana hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmet ile sunduğumuz imkanlar sizi hem şaşırtacak hemde memnun ettirecek. Bu hizmet sonunda her müşterimiz de olduğu gibi sizde bizden memnun olan müşteri memnuniyeti portreyi oluşturacak hemde bizi tavsiye eden kitlelerden olmanızı temenni ediyoruz.

 

Ankara Eşya Deposu Fiyatları : Her bütçeye uygun , her bütçeyi memnun eden firmamız marifet depo siz değerli müşterilerimizi asla yarı yolda bırakmayarak ara yolu bulup siz değerli müşterilerimizi memnun edecektir. Fİyatlarımızın uygunluğu bizi tercih etmeniz konusunda bir unsur olacaktır. Verdiğimiz hizmet karşılığında sunduğumuz fiyattan oldukça memnunuz. Sizlerinde memnun olacağınızı temenni ediyoruz. Ankara Eşya Deposu fiyatları  her türlü sizin için olumlu imkanlar sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmet sizi memnun ettiği sürece firmamız isim yaparak daha da büyüyecek ve geniş bir aileye sahip olacaktır. Tercih ettiğiniz firmamız daima bizi, siz değerli müşterilerimizin sayesinde üst mertebeye , daha büyük bir firmaya taşıyacaktır.

 

Kullanılan Teknoloji : Ankara Eşya deposu işi yapılırken kullanılan teknolojide çok önemlidir. Bakımsız ve dikkatsiz servis araçları kullanan firmalar eşyalarınıza zarar verebilir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için kullanılan teknoloji ürünlerinin bakımlarının her ay her hafta düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Biz sizler için kullandığımız teknolojilerimiz olan; Paketleme, Asansörlü Taşıma ve Güvenlik kameraları mızın her ay düzenli olarak bakımlarını profesyonel firmalara yaptırmaktayız. Bakımlarından sorumlu elemanımız her hafta ayrı rapor tutarak üst mertebeye bildirerek kullanılan ekipmanların son durumundan haberdar etmektedir. Kullanılan Asansörlerimizin bakımı hepsinden daha önemlidir 23. kata kadar yükselerek 350 kg a kadar eşya taşıyabilen asansörlerimizin zarar görmesi, bakımının aksaması durumunda iş gücü artarak işimizi uzatacağının farkındayız. Bu yüzden Asansör bakımlarımızı her ay değil , 15 günde bir yaptırmaktayız.

 

Kullanılan Ekipmanlarımız : Kullandığımız ekipmanlar Avrupa standartlarında ekipmanlardır. Nakliye araçlarımız 75 adet olup 35 adet tır, 20 adet büyük nakliye 20 adet küçük nakliye aracımız bulunmaktadır. Bu araçlar eşyaların boyutu, sayısı, genişliği olarak kullanılmaktadır.  Asansörlerimiz Avrupadan tahsis edilmiştir. toplamda 15 adet asansörümüz bulunmaktadır. Kalıp genişliği , 23. kata kadar yükselişi, 350 kg a kadar yük taşıyabilmesi ile oldukça kaliteli bir ekipmanımızdır. Taşıma esnasında kullandığımız ekipmanlar dışında depolama alanında kullandığımız konteynırlarımız 2000 den fazla olup , her birinde son model klimalar, 7/24 güvenlik kamerası, ve ayrı ayrı anahtar girişleri bulunmaktadır. Ofis depolama alanında da kullanılabilmek üzere belge ve arşiv düzenleme için raflar bulunmakadır.

 

Tecrübe : Ankara Eşya deposu elemanlarımızın her biri  kaliteli , uzman ve profesyonellerdir. Verdikleri hizmeti sonuna kadar  hakkıyla yerine getiren kadromuz ekip ruhunu kendine işlemiş, kaliteli ve titiz elemanlardır. Ankara Eşya deposu marifet depo elemanlarımızın her biri ayrı ayrı sigortalı k3 belgesine sahip personellerimizdir. 300 e yakın elemanı bünyesinde barındıran Ankara eşya depolama firmamız sizi memnun edebilecek personele sahiptir.  Elemanlarımızın en kısa süreli bizimle birlikte hizmet vereni 5 seneliktir. Firmamızın kurulmasından. bu yana bizimle hizmet veren elemanımızda bulunmaktadır.  Elemanlarımızın deneyimlilik süresi en az 7 yıldır.

 

Sigortalama : Sağladığımız her imkan siz değerli müşterilerimiz için en önemli unsurdur. Bu hususta en önemli unsurlardan biri de sizin için değerli olan eşyalarınızın sigortalanmasıdır.  Eşyalarınız sizin için değerli olduğu kadar bizim içinde değerli dir. Her şey den önemlisi bize emanettir. Biz sizin bize emanet ettiğiniz değerli parçalarınızın kıymetini bilerek sizlere hizmet verirken olabildiğince titiz davranıyoruz. Eşyalarınızı taşınırken veya yerleştirirken herhangi bir kırılma, çizilme , zarar görme , küflenme , gibi durumlara karşılık eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalanan eşyalarınız Her hangi bir zarar görme durumunda yenisi tahsil edilerek mağduriyetinizi gidermekteyiz. Eşyalarınızı tam güvenlikli , klimalı , 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen odalarımızda barındırıyoruz.Eşya depolarımızın ölçüleri 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner boyu 2.20 Derinliği 2.20 Eni 1,45 tir. yaklaşık bin den fazla konteyner a sahip depolarımız sizin gönlünüzün rahatlığı için elimizden gelenin fazlasını kazandırmaya müsaittir.Ev Eşyası depolama alanlarımız tesis şeklindedir. Yüksek katlardan başlar. Depolama alanlarımızın tamamı toz, kir ve neme karşı büyük önlemler alınarak kullanıma açılmıştır.

 

Güvenlik Kamerası : Konteyner larımız 7/24 gözlem  altındadır. Herhangi bir duruma karşılık tamamen güvenlik altında olan depolarımız siz değerli müşterilerimiz düşünülerek hareket edilmiştir. Sağladığımız Güvenlik kamerası imkanı ile 2000 den fazla konteynerımız iç ve dış olmak üzere her alandan 7/24 izlenmektedir. İsteminiz doğrultusunda evinizde, iş yerinizde, oturduğunuz her alanda istediğiniz zaman cep telefonunuzdan veya televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan güvenlik kameralarımızı anahtar teslim odalarınızı izleyebilirsiniz.