Şimdi AraWhatsAppp

Ankara Eşya Deposu

  • By
  • 1 Comment
  • 2 Haziran 2021

Ankara Eşya Deposu

Ankara’da Eşya Deposu‘na mı ihtiyacınız var ? Doğru adrestesiniz. Ankara Adaç Eşya Depolama firmamız işinin ehli, tam kalite çalışan , güvenilir bir firmadır. Her zaman işinin ustası olduğunu bulunduğu şehirde Ankara eşya depolama denilince akla gelen sayılı firmalardan biri olmamızdan bilinmektedir. Firmamız 45 senedir siz değerli müşterilerimiz için çalışıp gelişmektedir. Eşya depolama işi ciddi ve güven isteyen bir iştir. Herkesin eşyaları kendince kıymetlidir. Sizin için kıymetli olan eşyalarınızı güvenilir ellere teslim etmek tabiki de siz değerli müşterilerimizin en büyük hakkıdır.

 

Verilen Hizmet : Verdiğimiz hizmetin kalitesini siz değerli müşterilerimize anlatmak biz gurur verecektir. Öncelikle Ankara Eşya deposu firmamız Ankara Adaç Eşya depolama 45 seneden fazladır siz değerli müşterilerimize her türlü imkanı sunarak alanında yükselmiştir. 1500 den fazla konteyner  sahibi olan firmamızın her konteynırı  korunaklı, klimalı ve güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Firmamız tarafından hafta da iki kere temizlik şirketine emanet edilen konteynırlarımız covid-19 önlemleri kapsamında takiplenmektedir. Ayrıca güvenlik kameraları ile izlenen konteynırlarımızı dilerseniz evinizden, iş yerlerinizden , oturduğunuz yerde ister cep telefonlarımızdan , ister tablet, tv den izleyebilirsiniz.  İçerden ve dışardan 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen konteynırlarımızın  anahtarlarının tek sahibi sizsiniz. Anahtar teslim konteynırlarımızı kullanabilmek için öncelikle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu durumun ardından Siz değerli müşterilerimize Ankara eşya depolama firmamızın ücretsiz ekspertizi sizi ziyarete gelerek bize teslim edeceğiniz eşyaların ağırlığını, miktarını , boyutunu belirleyerek bir fizibilite raporu hazırlamaktadır. Hazırlanan fizibilite raporu doğrultusunda siz değerli müşterimizin bütçesine uygun fiyat çıkarılmaktadır. Yapılan Ücretsiz ekspertiz sayesinde ürünlerinizin daha kolay taşınması ve depolara yerleştirmesi sağlanır. Alınan ebatlar işlerimizi kolaylaştırırken siz değerli müşterilerimizin de isteklerini yerine getirmemizde kolaylık sağlamaktadır. Fiyat anlaşması sonucunda karşılıklı taraflar arasında güven çerçevesi içerisinde Sözleşme imzalanmaktadır. İmzalanan sözleşme sonucunda taraflar birbirlerininin isteklerini yerine getirerek herhangi bir durumda konuşulanın dışına çıkılmayacağına, ekstra ücret talep edilmeyeceğinin güvencesidir. Ardından eşyalarınız herhangi bir çizilme, kırılma, zarar görme durumuna karşılık sigortalanmaktadır. Kırılma, çizilme, zarar görme durumun da eşyalarınızın yerine temin edileceği , zararın her türlü giderileceği temenni etmek adına eşyalarınız sigortalanmaktadır.  Sigortalama işlemi sonucunda ücretsiz ekspertiz ile belirlediğimiz boyutlara , ağırlığa uygun nakliye aracımız ile yola çıkarak eşyalarımızı paketleme , taşıma ve depolama işlemi için yola koyuluyoruz.

 

Paketleme :  Ankara Eşya Deposu Ankara Adaç Eşya depolama sizler için yola çıkarak eşyalarınızı araçlarımıza taşımak üzere eşyalarınızın bulunduğu alana inmektedir. Eşyalarınızı dikkatli bir şekilde monteleme işlemi uygulanarak patpatlı naylon paketler ile 3 kat sargılama işlemi yapıldıktan sonra kolileme işlemi uygulanıp kırılmayacak bir şekilde paketlenmektedir.

 

 

Taşıma : Paketleme işlemi bittikten sonra Evinizin konumu , merdivenlerinin darlığı , asansörde yük kullanım iznine göre , gerekirse 21 . kata kadar yükselen 300 kg kadar yük taşıyabilen asansörlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını belirlediğimiz nakliye araçlarımıza yükleyerek depolama alanımıza taşımaktayız.

 

Depolama : Depolama alanına dikkat ile indirilen eşyalarınızı yük taşıma araçlarımıza dikkatli bir şekilde yükleyerek seri numaralandırılmış bir şekilde seçmiş olduğumuz boyutuna, ağırlığına uygun anahtar teslim , güvenlik kameralı, klimalı depolarımıza yerleştiriyoruz. Verilen düzen ile sizin de komutlarınızla depolama işlemini bitirerek anahtarları siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Bu saatten sonra güvenlik kamerası ile izleyebileceğiniz bir depo sizi beklemektedir. Eşyalarınızın ne kadar güvende olduğunu bilmeniz için elimizden gelenin en fazlasını yapmak bizim boynumuzun borcudur.

 

Tecrübe : Ankara Adaç Eşya Depolama firmamızın tecrübesine değinmek istiyoruz. Ankara Eşya Deposu firmamızın elemanlarının işlerindeki hassasiyeti, verdikleri titizlik ve önem , kaliteli ve profesyonel kadromuz ile biz 45 seneden fazla süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin onuru gururu içerisindeyiz. Elemanlarımızın her bir üyesi sigortalı ve en az 6 yıllık deneyime sahip  elemanlarımızdır. Ankara Eşya Deposu firmamızın K3 belgesine sahip olması üzerine , herhangi bir korsan firma karşısında bizleri ön plana çıkarmaktadır.

 

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

 

 

Ankara Eşya Deposu Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz : Ankara Eşya deposu firmasına ihtiyacınız olduğunda bazı detaylara dikkat etmelisiniz. Hemen hemen her şehirde Eşya deposu işi yapan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların % 40 oranı korsan eşya deposu firmasıdır. Bu firmalardan bizleri yani gerçek Eşya depolama firmalarını ayıran en önemli husus k3 belgesidir. Bu belge sayesinde firmalar eşya depolama işlemine uygun olduğunu ve nakliye işleminin de bu hususa dahil olduğunu belirtmektedir. Eşya depolama işinde bir diğer husus ise sizinle sözleşme yapmalarıdır. Karşılıklı sözleşmenin noter de geçerliliği olduğuna emin olmadan o firma ile iş yapmayın.  Eşyalarınızın kıymetli olduğunun tabi ki de sizin kadar bizde farkındayız. Eşyalarınıza zarar gelmemesi, gelir ise bile sıkıntı yaşamamak eşyalarınızı sigortalamayı unutmayın.  Siz değerli müşterilerimize her türlü konforu sunan firmalar sizin için ön planda olmalıdır. Eşyalarınızı koruduğunuz depolarınızın havalandırma durumunun iyi olması gerekmektedir. Klima ile havalandırılan depolarınız sizin için daha konforlu ve covid – 19 önlemlerine uygun seçilmiş olmaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz zaman kontrol altında tutabilmeniz adına eşyalarınızın bulunduğu deponun güvenlik kamerası ile izlenmesi gerekmektedir.

1 Comment
Nebahat
Haziran 14, 2021 Reply

Harika açıklamalı biir site her anlamda anlatılmış süper nasıl iletişime geçebiliriz ev eşyalarımı depolamak istiyorum

Leave a comment