Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

 

1970 yılından bu yana Ankara eşya depolama firması olarak yolumuza devam ederken , işlerimizdeki gelişim ve büyüme sayesinde bünyemize Ankara Evden Eve Nakliyat firmamızı ekledik. Alanımızda ne kadar başarılı olduğumuzu ifade etmemiz gerekecek olursak, her geçen gün gelişen ve büyüyen teknolojiye ayak uydurduğumuzu söylememiz kısa bir özet olacaktır. Ankara Evden Eve Nakliyat firmasına ihtiyacınız var ise öncelikleriniz olması gerekir. Ön planda tutacağınız unsurlardan en önemlisi güvendir. Anlaşma imzaladığınız firmanın sizinle sigorta yapması, sözleşme imzalaması, ücretsiz ekspertiz sunması, tecrübeli elemanlara sahip , sigortalı elemanlar bünyesinde barındırması gerekmektedir. Size sunulan her imkan sizin için öncelik teşkil etmelidir.

 

Tecrübe :   Ankara Evden Eve Nakliyat firmamızın bünyesinde barındırdığı 300+ den fazla çalışanı vardır. Çalışanlarımız deneyimli, tecrübeli, uzman ve son derece profesyoneldir. Her bir elemanımız sigortalıdır.  K3 belgesine sahip olan firmamız Ankara’nın en çok bilinen ve tercih edilen firmasıdır. Çalışan kadromuz son derece profesyonel ve takım ruhunu benimseyen uzman ekiptir. Çalışanımızın en  yenisi bile 7 yıllık deneyime sahiptir. Her biri unvan ve görevleri bakımından tüm belgelere sahiptir. Eşya Depolama alanında aranılan en önemli özelliklerden biri güvendir. Elemanlarımızın en yeni çalışanı en az 5 senedir bizimle birlikte ter dökmektedir. Son derece güvenilir , kaliteli , uzman ve profesyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ankara Eşya Depolama elemanlarımız verilen görevi yerine getirebilmek adına dişlerini tırnaklarına takmaktadırlar. Bu işin Tecrübesini tam anlamıyla kavramış bir firma olarak 1970 yılından bu yana her türlü zorluğa göğüs gererek büyüdük. Kaliteli ve Avrupa standartlarına uygun olan ekipmanlarımız ile Ankara Eşya Depolama firmamız Marifet depo ya güvenmeniz gerekmektedir.

 

Nakliye Araçlarımız : Ankara  Evden Eve Nakliyat firmamızın bünyesinde çalıştırdığımız ekipmanlarımız Avrupa standarlarında olabildiğince kaliteli ekipmanlardır. Araçlarımız 75 adet olup  35 adet tır,  20 adet küçük nakliye , 20 adet büyük nakliye olmak üzere toplamda 75 adet nakliye aracımız bulunmaktadır. Ücretsiz ekspertiz sonucunda oluşan fizibilite raporunda eşyalarınızın , boyutu , ağırlığı , sayısı bulunmaktadır. Eşyaların fazlalığına göre Ankara Evden Eve Nakliyat firmamız nakliye araçlarımızı kullanmaktayız.

 

Nakliye Asansörlerimiz : Nakliye asansörlerimiz her eve uygun  Avrupa standartlarında bir ekipmanımızdır. 15 adet Nakliye asansörümüz  bulunmaktadır. Sahip olduğumuz  Asansörlerimizin özellikleri 23. kata kadar yükselebilir. 350 kg kadar yük taşıyabilir. Bakımlarından sorumlu elemanımız her hafta ayrı rapor tutarak üst mertebeye bildirerek kullanılan ekipmanların son durumundan haberdar etmektedir. Kullanılan Asansörlerimizin bakımı hepsinden daha önemlidir 23. kata kadar yükselerek 350 kg a kadar eşya taşıyabilen asansörlerimizin zarar görmesi, bakımının aksaması durumunda iş gücü artarak işimizi uzatacağının farkındayız. Bu yüzden Asansör bakımlarımızı her ay değil , 15 günde bir yaptırmaktayız.

 

Sözleşme :  Evizdeki eşyalarınızı taşıtabilmeniz için öncelikle Ankara Evden Eve Nakliyat firmasına güvenebilmeniz gerekmektedir. Eşyalarınız sizin en kıymetli hazinelerinizdir . Bunun farkında olarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.  Eşyalarınızı karşılıklı olarak sözleşme imzalayarak garanti altına alabilirsiniz. İmzalanan sözleşmemizde bulunan aşamalar şunlardır.

 

1- Yükleme ve boşaltma tarihi.
2- Yükleme ve boşaltma adresi.
3- Daire’nin hangi kattan hangi kata taşınacağı ve asansörlü mü yoksa asansörsüz mü taşınacağı belirtilmeli.
4- Evin büyüklüğü (1+1, 2+1 veya 3+1 gibi).
5- Taşımacılık işlemlerinde ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı ve nelerin nakliye şirketi tarafından paketleneceği belirtilmeli.
6- Taşımacılık ücretinin ne kadar olduğu ve ödemenin ne şekilde yapılacağı ve ne zaman yapılacağı belli olmalı.
7- Taşımacılık fiyatına KDV’nin dahil olup olmadığı belirtilmeli.
8- Taşımacılık sigortası ile ilgili ek bilgiler yer almalı.

Sözleşmede anlaşılan ücret yazılı bulunacaktır. Bu ücretin üzerine ekstra bir ödeme istenmeyecek ve madde olarak eklenmeyecektir. Bunun teminatını karşılıklı imzalar ile garanti altına almaktayız. Bu husus bütün müşterilerimizin en fazla tereddüt ettiği, akıllarında soru işareti oluşturduğu bi meseledir.

Eşya Sigortalama : Ankara Evden Eve Nakliyat firmamızın en önemli unsuru eşya sigortalamadır.  Siz değerli müşterilerimiz için değerli olan eşyalarınız bizim için de değerlidir. Bu yüzden eşyalarınızı kırılma, çizilme, elden düşme, zarar görme gibi durumlara karşılık eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalama işlemi ile Eşyalarınız güvence altına alınarak size güven vermekteyiz.  Bize güven duyabilmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.  Size verdiğimiz güven sayesinde biz marifet depo Ankara Evden Eve Nakliyat firması olarak size imkanlar sağlamaktayız.

 

Nakliyat Sırasında Verilen Hizmet : Ankara Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, tüm ürün ve eşyalarınızı  talep edilen adreslere götürmektedir. Ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan eşya çeşitlerinizi , alanında uzman, kaliteli ve  profesyonel ekiplerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca söz verilen süreler içerisinde tüm eşyalar yeni adreslere götürülmekte ve herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir. Ankara Evden eve nakliyat firması olarak, müşterilerimizi memnun etmek için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Talep edilen rakamlar piyasa şartlarına göre oldukça düşük olmakla beraber, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlıyoruz. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Buna ek olarak tüm ürün modellerini, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan metotlar ile taşımaktayız. Ankara Evden Eve Nakliyat fiyatları taşınması planlanan ürün modellerinin sayısına ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan yolun uzunluğu da yine fiyatları etkilemektedir. Ancak firmamız, müşterilerini memnun etmek için cüzi rakamlar ile hizmet vermektedir Ankara Evden eve nakliyat fiyatları açısından rakiplerini geri de bırakan firmamız, geri ödemeler noktasında da uygun kolaylıklar sağlamaktadır. Buna ek olarak tüm ürün modelleri önceden incelenmekte ve uygun araç modeli belirlenmektedir.Özellikle de ürün sayısına göre tercih edilen araçlar, fiyatların düşmesine neden olmaktadır. Örneğin tek bir seferde tüm ürün modelleri kamyonlara yüklenmekte ve taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.