Ankara Evrak Depolama

Ankara Evrak Depolama

 

Ankarada Evrak Depolama : Başkent Ankara’nın en güvenilir ve kaliteli firması olan Ankara Eşya Depolama Ankarada evrak depolama alanında uzman bir firmadır. Değerli evraklarınız , dosyalarınız , ve belgelerinizi uzman ellere teslim edin. Depolama hizmetlerinde yanılma payı kalmamıştır, Evraklarınız tamamen size özel odalarda size ait bir anahtar ile depolanmaktadır. Depolama hizmetlerimiz; sigortalı olarak yapılmaktadır. Her türlü depolama hizmetleri için hizmetinizdeyiz. Ayrıca ; Kamu ve özel sektörde kurulmuş yada kurulacak olan tüzel ve gerçek kişilere ait kurum ve kuruluşların bulundukları ülkelerde ilgili kanun gereğince saklamaları zorunlu belgeleri ile arşiv amacıyla sakladıkları veya saklayacakları her türlü kağıt, mikro formlar ve manyetik medyaya kaydedilmiş bilgiler, yazışmalar, sözleşmeler, faturalar siparişler, raporlar ve benzeri bütün evrakların depolama sistemi ile saklanmaktadır. Kaliteli , Güvenilir ve Uzman kadromuz ile Siz değerli müşterilerimize titizlik ile hizmet etmekten mutluluk duyarız…

 

Tecrübe : Ankara Evrak depolama firmamız Ankara Marifet depo çalışanları son derece profesyonel, kaliteli ve uzman bir ekipten oluşmaktadır. İşinin ehli olan 300+ çalışanımız ile Ankara Eşya depolama  firmaları arasında isim yapmış bir firmayız.  İşinin ciddiyetinin ve taşıdıkları sorumluluğun farkında olan elemanlarımız, arasında Ankara marifet depo firmamızın kuruluşundan bu yana bizimle aynı yolda ilerleyen elemanlarımızda mevcuttur. İşinde Uzman elemanlarımızın hepsi deneyim olup , İşi kalfasına veya çırağına bırakmadığımızı bilmenizi isteriz. Verilen hizmet her daim müşteri memnuniyeti ve müşteri referansı ile sonuçlanarak bizleri bu evreye getirmişlerdir.Tüm çalışanlarımız sigortalı dır. Firmamız 1970 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet verirken bu mesleğin ne kadar önemli olduğunu bizlere öğretti.

 

Sözleşme : Ankara evrak depolama firması müşterisine verdiği önemi ve değeri her türlü sizlere belirtmektedir. Karşılıklı güveni güçlendirmek için depolama sözleşmesi hem nakliyeci hem müşterinin haklarını korumak için imzalanan ve yapılacak olan iş ile ilgili bilgilerin yer aldığı birçok maddeden oluşan bir sözleşme olup bu sözleşmede aşağıda yer alan maddelere yer verilmektedir.

 

1- Yükleme ve boşaltma tarihi.
2- Yükleme ve boşaltma adresi.
3- Daire’nin hangi kattan hangi kata taşınacağı ve asansörlü mü yoksa asansörsüz mü taşınacağı belirtilmeli.
4- Evin büyüklüğü (1+1, 2+1 veya 3+1 gibi).
5- Taşımacılık işlemlerinde ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı ve nelerin nakliye şirketi tarafından paketleneceği belirtilmeli.
6- Taşımacılık ücretinin ne kadar olduğu ve ödemenin ne şekilde yapılacağı ve ne zaman yapılacağı belli olmalı.
7- Taşımacılık fiyatına KDV’nin dahil olup olmadığı belirtilmeli.
8- Taşımacılık sigortası ile ilgili ek bilgiler yer almalı.

Ankara Evrak depolama öncesi nakliye şirketi ile sözleşme imzalamanız son derece önemlidir. Hem nakliye şirketi hem altına kaşesini basıp imzasını attığı sözleşmeye sadık kalmak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Sözleşmenin yanında özellikle Ankara evrak depolama yapılacak olan taşımacılıklarda sigorta poliçesini talep ediniz.

 

Eşya Paketleme ve Taşıma : Ankara Evrak depolama firmamız marifet depo, en titiz ve güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmet şu şekildedir ; Evraklarınız sizin en değerli ve en gizli sığınaklarınızdır. Biz Marifet depo olarak bunun farkında olarak siz değerli müşterilerimizin değerli eşyalarını muhafaza ediyoruz. Sizin istediğiniz düzende ayırdığımız tarihlerine , alfabesine , gereklilik sırasına göre ayırdığımız evraklarınızı özel kolilerimiz ile paketliyoruz. Dikkatli bir şekilde paketlenen kolilerimizi ve patpatlı naylonlar la kapladığımız ofis eşyalarınızı nakliye aracımıza yüklüyoruz.  Oradan da alıp özel raflı şahsi anahtar teslim deponuza yerleştiriyoruz.

 

Ücretsiz Ekspertiz : Öncelikle bilmeniz gereken ilk husus çalışacağınız Ankara Eşya deposu firması ile ilgili ilk yapmanız gereken bir liste hazırlayarak tecrübeli, deneyimli, sizinle çalışırken sözleşme uygulayan , eşyalarınıza sigorta yapan , depoları 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen, dilediğinizde evinizden eşya depolama odasını izleyebileceğiniz, ve en önemlisi ücretsiz yerinde ekspertiz yapmalarıdır. Siz değerli müşterilerimizinde bildiği üzere birçok korsan evden eve nakliyat ve eşya depolama firmaları bulunmaktadır. Bu sözde firmalar aslında firma değillerdir. Serbest meslek olarak yaptıkları eşya depolama ve evden eve nakliyat işlerini uygularken kesinlikle ücretsiz ekspertiz uygulamasını uygulamazlar. Biz Ankara eşya depolama ve eşya depolama firması olan marifet depo olarak kuruluşumuzdan bu yana ücretsiz ekspertizimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ücretsiz ekspertizimiz yerinde tespit yaparak eşyalarınızın boyutlarını, taşınabilirliğini hesaplayarak miktarına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Bunun doğrultusunda fizibilite raporu hazırlamaktadır. Hazırlanan fizibilite raporu ile daha güvenli bir hizmet veren firma olacağımızın garantisini veriyoruz.