Şimdi AraWhatsAppp

Ankara Evrak ve Arşiv Depolama

  • By
  • 0 Comments
  • 2 Haziran 2021

Ankara Evrak ve Arşiv Depolama

Ankara Eşya depolama denilince aklınıza sadece Ev eşyası mı geliyor ? O halde bu yazımızdan sonra sizinde fikriniz değişecek . Genelde  Ofis ortamında  , hastanelerde , otellerde , tüm işletmelerde bulunan evrak ve kocaman arşivinizi depolayabileceğiniz konteynırlarımız sizin için hizmete hazır. Ankara  Eşya depolama firması olarak 45 senedir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ofisimizdeki , işyerimizdeki evrak ve arşivler bizler çok fazla değerlidir. Bazen hayati önem içeren belgeler sizi strese sokar . Kaybolmaması , zarar görmemesi için çırpınır , hatta uykusuz kalmayı bile göze alabiliriz. Buna hiç gerek yok. çünkü artık biz varız . Ankara Eşya Depolama  olarak Evrak ve arşiv depolama işinede el attık ve siz değerli müşterilerimizin gönlünü rahat tutmalarını sağlıyoruz. Ankara Evrak ve Arşiv depolarımız Anahtarı sadece size ait depolarda evrak ve arşivinizi depolamaktadır. Tamamen korunaklı, klimalı, herhangi bir yıpranma , zarar görmeye neden olmayacak alanlarda bulunmaktadır. 7/24 güvenlik kamerası ile izleyebileceğiniz Ofis ve Evrak depolarımız sizin için çok büyük bir gönül rahatlığı sunmaktadır. Ofis ve Evraklarınıza zarar gelmemesi için sigortalama ve sözleşme işlemi uygulanmaktadır. Olması mümkün olmasada , herhangi bir zarar görme durumunda tazminat hakkına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz.

Neden Ofis ve Arşiv Depolama Firması Tercih Etmelisiniz : Ankara ofis ve arşiv depolama Belge, dosya ve evraklarınızı Arşiv depolama hizmeti alarak saklarsanız, şirket bünyesinde yeni zzzzzzz<<<<<z<zz<z<<zz<z< alanlarına yer açabilirsiniz. Daha ferah ve geniş bir iş ortamınız olur. Dağınıklıktan kurtulursunuz. Değerli belgelerinizin, yasal olarak saklanması mecburi evraklarınızın, 7/24 kamerayla takip edilen ve özel güvenlikli başka bir yerde korunması daha mantıklıdır. Kurum içinde gelişebilecek kötü niyetli davranışlara karşı önlem almış olursunuz.  İş yerinde yaşanabilecek yangın ya da benzeri bir doğal felaket, tüm değerli belgelerinizi ve arşivlerinizi yok edebilir. Kurumsal arşivinizin her türlü riske karşı korunan özel bir alanda depolanması bu olasılığı ortadan kaldırır. Günümüzde belgeler ve evraklar dijital ortamda zahmetsizce korunuyor olsa da yaşanan siber saldırıları göz ardı etmemek gerekir. Pek çok firmanın başına gelebilen bu saldırılar, büyük kayıplara yol açtığı için evrakların fiziki olarak depolanması önem kazanır. Arşiv depolama hizmeti bu durumu size sunarak yükünüzü hafifletir.  Kurum ve kuruluşunuza karşı yapılacak fiziki saldırılar, hırsızlık ve kasıtlı zarar verme eylemlerine karşı kurumsal arşivinizi sadece birkaç kişinin bildiği bir depolama alanında saklamak size büyük avantaj sağlar. Değerli evraklarınız güvenli ellerde 7/24 koruma altında muhafaza edilir. Metal konteynerlerden oluşan depolar, çelik raf sistemleriyle tasarlanmış olup size düzenli bir arşivleme imkanı sunar. Evraklarınızı dileseniz kendiniz yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz de uzman ekipler tarafından tüm belge ve dokümanlarınız profesyonel bir biçimde yerleştirilir. Tüm fiziki yeterliliklere ve güvenlik sistemlerine sahip bir yerde arşiv depolama hizmeti almak doğal afetlerin yanı sıra neme, rutubete ve haşerelere karşı da özenli bir koruma sağlar.

 

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

 

Ankara Arşiv ve evrak depolama ile çalışırken dilediğiniz hizmet şeklini seçebilirsiniz. Arşiv depolama hizmetinden ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca İstediğiniz her an faydalanabilirsiniz.  Dosyalar, belgeler ve benzeri evraklarınızın dışında ekstra olarak ekipmanlarınızı ve eşyalarınızı da depolayabilirsiniz. Merkeze  yakın konumlanan, ulaşımı kolay depolama alanlarına kolayca erişebilir, acil durumlarda hızla Ulaşabilirsiniz. Günlük olarak ısı ve nem kontrolleri yapılan depolar, evraklarınızın zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlar. Ankara Arşiv ve Evrak Depolama uzman, kaliteli ve profesyonel  çalışma kadrosu ve güncel teknolojileriyle gereksinim duyduğunuz en sağlıklı arşiv depolama alanlarını, avantajlı ödeme koşullarıyla hizmetinize sunmanın gururu içerisindeyiz. Evrakların doğru koşullarda saklanması son derece önemlidir.  Kağıt Nem ve benzer unsurlardan çok fazla etkilenir. Kağıtlarda meydana gelecek en ufak olumsuzluk, evrakların geçersiz hale gelmesi demektir. Bundan dolayı arşiv ve evrak depolama sadece profesyonellerin vereceği bir hizmet olarak dikkat çeker. Arşiv evrak depolama yaparken, bu evraklara zaman zaman bakmak isteyeceğinizi unutmuyoruz. Evrakları, kategoriler halinde depoluyoruz. Böylece ulaşmak istediğiniz evrakı bulma noktasında herhangi bir zorluk yaşamanız söz konusu dahi olmuyor.

Ankara Evrak ve Arşiv depolama konteynerleri, raf sistemleri ile tasarlanmış olup sadece size ait olma özelliği taşır. Kilitlenen konteyner deponun anahtarı sadece size teslim edilir ve bu depoya sizden başkasının girmesine izin verilmez. Ankara arşiv ve evrak depolama dan  hizmet almak istediğinizde size ihtiyacınız büyüklüğünde ve depo rafı sistemleriyle donatılmış bir konteyner tahsis edilir. Belgelerinizi arşiv rafı üzerine dilediğiniz düzende yerleştirebilirsiniz. Ankara Arşiv ve evrak depolama hizmetinin yanı sıra ofis eşyalarınızı da depolama hizmeti de sunduğu için isterseniz fazla ofis eşyalarınızı da depolayabilirsiniz. Size ait olan konteynere arşivlenecek belgelerinizi veya eşyalarınızı kolayca yerleştirmenize yardımcı olur

Leave a comment