Şimdi AraWhatsAppp

Ankara Ofis Depolama

  • By
  • 0 Comments
  • 2 Haziran 2021

Ankara Ofis Depolama

Depolama hizmetlerinden faydalanabileceğiniz bir alanda ofis depolama hizmetidir. Eşya depolamanın bir alt unsuru olarak gördüğümüz ofis depolaması, hemen hemen günümüzde her depo şirketi tarafından verilen bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle çoğu firma ofis depolama hizmetini ev depolaması başlığı altında göstermekte ve genel olarak sizlerle paylaşmaktadır.

Adaç Ankara Ofis depolama hizmetinin, ev depolama hizmetinden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Bu nedenle ofis depolama hizmeti alırken, ev eşyalarınız nasıl depolanmıyorsa ofis eşyalarınızda aynı şekilde depolanacaktır. Bunun sebebi, ofis eşyalarının içerisinde de mobilya ürünlerin bulunması olacaktır. Ofisinizde yer alan klasör ve dosyalarda kolileme ya da raf sistemi ile depolanacaktır. Güvenilir ve kaliteli depo şirketleri ile anlaştığımızda depo şirketleri tarafından ofislerimize ücretsiz olarak gelinecek ve eşyalarınız ücretsiz bir şekilde sizlerden teslim alarak depolanacaktır.

Ofis Depolaması Nasıl Yapılır?

Daha öncede belirttiğimiz gibi ofis eşyalarınızın depolanma işlemi, ev eşya depolaması ile aynı yapılmaktadır. Ofisinize gelen ofis depolama hizmeti veren firmalar eşyalarınızın boyutuna ve ağırlığına uygun bir şekilde paketleme yaparlar. Paketleme işleminden sonra eşyalarınız depoya götürülmek üzere firma araçlarına yüklenir. Depoya getirildiğinde eşyalarınız ağırlık ve boyutlarına göre sınıflandırılır ve farklı boyutlarda yer alan eşyalarınız farklı şekilde depo içerisine yerleştirilir. Bunun sebebi ağırlık ve boyut açısından farklı olan eşyalarınızın birbirine zarar vermesini önlemektir. Eşyalarınız depoya yerleştirildikten sonra firma tarafından sizlere yedek bir depo anahtarı verilir. Bu anahtar sayesinde istediğiniz zaman deponuza gelip eşyalarınızı kontrol edebilir ve eşyalarınıza göz atabilirsiniz.

Tecrübe : Ankara Ofis Depolama firmamızın profesyonel ekipmanları , uzman kadrosu ile üst düzey tecrübemizi ortaya koymaktayız. Ofis Eşyalarınızı öncelikle kaliteli malzemelerimiz, son model filolarımız ile taşıyoruz. Depolanacak eşyaların nakliye işlemleri bizzat firmamız tarafından yapılır.Eşyalarınız De-monte hale getirilerek paketlenir. Taşıma işleminden sonra depoya gelen eşyalar kişiye özel depo alanlarında depolamı işlemi yapılır. Kişiye özel anahtar sahibine teslim edilir. Kişiye özel eşyalar tekrar ev taşıma işlemi yapıldığında firmamız tarafından nakliye edilir. Anahtar teslim ile işlem tamamlanır.

Eşya Depolarımız Hakkında Bilgiler :  Ankara Eşya depolama ihtiyacı genel olarak evinizde veya ofisinizde koyacak yer bulamadığınız ancak sonradan işinize yarayabilecek eşyalarınızı depolamak için kullanılmaktadır. Eşyalarınızı her türlü kötü etkene karşı korunaklı depolarımızda korumaktayız. Deprem, sel, yangın gibi doğal afetlere karşı gerekli önlemleri almamıza rağmen bütün eşyalarınızı değerinde sigortalayarak depolamaktayız. Eşyalarınız paketlenirken türüne göre kolilere koyularak paketlenmektedir. Kolilere sığmayacak eşyalarınızın zarar görme ihtimalini göz önüne alıp kaliteli ambalaj malzemeleri ile güzelce sararak paketlemekteyiz. Depolarımızda kullandığımız kutu depolarımız dayanıklı malzemeden üretilmesinin yanında dış yüzeyinde eşyalarınızın havasız kalıp nem ve küf tutmasını engellemek için hava almasını sağlayan delikler bulunmaktadır. Eşyalarınızın büyüklüğüne ve bütçenize göre oda depo ve kutu depo seçeneklerimizi inceleyerek istediğiniz depolama seçeneğini seçebilir veya bizden ekspertiz talep ederek size uygun olan depolama şeklinin hangisi olacağını öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

 

Kullanılan Teknoloji : Ankara Ofis Depolama işi yapılırken kullanılan teknolojide çok önemlidir. Bakımsız servis araçları kullanan firmalar eşyalarınıza zarar verebilir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için kullanılan teknoloji ürünlerinin bakımlarının her ay her hafta düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Biz sizler için kullandığımız teknolojilerimiz olan; Paketleme, Asansörlü Taşıma ve Güvenlik kameraları mızın her ay düzenli olarak bakımlarını profesyonel firmalara yaptırmaktayız..

Leave a comment