Ankara Parça Eşya Depolama

Ankara Parça Eşya Depolama

 

Ankara parça eşya depolama firmamız marifet depo’nun asıl amacı siz değerli müşterilerine memnuniyet sağlamaktır. 1970 yılından bu yana verdiği hizmetin ardından her daim memnun olan müşteriler ile karşılaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.Ankara Parça Eşya depolama firmamız Evinizde kalan sığdıramadığınız, aynı zaman da vazgeçemediğiniz eşyalarınızı sizin için depoluyoruz. Eşyanızın boyutunu, şeklini, miktarını belirliyoruz. Belirlediğimiz parça eşyalarınızı küçük nakliyelerimiz ile konteynerlarımıza yerleştiriyoruz. Ankara parça eşya depolama firmamız marifet depo sizin bizimle çalışmanız bizleri memnun edecektir.

 

Tecrübe : Ankara parça Eşya Depolama firmasında aranılan en önemli husus tecrübedir. Tecrübeli eleman her zaman firma için doğru kazanç demektir. Marifet depo elemanlarımızın hepsi sigortalıdır. Elemanlarımızın hepsi tecrübeli , deneyimli ve profesyoneldir. Çalışanlarımızın her biri en az 7 yıllık deneyimli , her biri unvan ve görevleri bakımından tüm belgelere sahiptir. Eşya Depolama alanında aranılan en önemli özelliklerden biri güvendir. Elemanlarımızın en yeni çalışanı en az 5 senedir bizimle birlikte ter dökmektedir. Son derece güvenilir , kaliteli , uzman ve profesyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ankara parça Eşya Depolama elemanlarımız verilen görevi yerine getirebilmek adına dişlerini tırnaklarına takmaktadırlar. Bu işin Tecrübesini tam anlamıyla kavramış bir firma olarak 1970 yılından bu yana her türlü zorluğa göğüs gererek büyüdük. Kaliteli ve Avrupa standartlarına uygun olan ekipmanlarımız ile Ankara parça Eşya Depolama firmamız Marifet depo ya güvenmeniz gerekmektedir.

 

Sözleşme : Ankara parça  Eşya depolama firmaları ile çalışmanın hususları vardır. Tercih edebileceğiniz firma için kullandığınız unsurlardan biri de Sözleşme . Karşılıklı iki taraf ile yapılan sözleşme herhangi bir problem olmasını engelleyerek iki tarafıda güvence altına almış olmaktadır. Eşyalarınızı sigortalayıp, 7/24 güvenlik kameralı, klimalı odalarımızda muhafaza etmekteyiz. Anahtar teslim Yaptığımız Sigortalama işlemi ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını, güvence altına alarak, herhangi bir olumsuz durumda bütün sorumluluğu üstlenmekteyiz. Fiyatlarımız ile müşterilerimizin yüzünü güldürüp, Hizmetimizin ile memnuniyetin dozunu arttırıyoruz. Ekstra Fiyatlandırma yapmayarak bunu sözleşme maddelerine ekliyoruz. İnsanların aklında en fazla kalan bu durumu yapılan sözleşme ile gönül rahatlığı veriyoruz.

 

Ücretsiz Ekspertiz : Eşyalarınızı depolamaya karar verdiniz. Google arama motoruna girdiniz. Yazdınız Ankara parça Eşya Depolama karşınıza çıkan marifet depo. sitesine giriş yaparak bir inceleme sonucunda bizi aradınız. Şartlar yüzeysel konuşulduktan sonra hemen verdiğiniz adrese bir adet ücretsiz ekspertiz yolluyoruz. Yolladığımız ücretsiz ekspertiz ile Eşyalarınızın, ağırlığı ,boyutu , şekli hesaplanarak fizibilite raporu çıkarılmaktadır. Ankara parça Eşya Depolama Ücretsiz ekspertiz sayesinde eşyalarınızın boyutu, ağırlığı , miktarı belirlenerek konteyner alanı belirlenip fiyat listesi oluşturulmaktadır.Eşyalarınızı bize teslim ettikten sonra içiniz rahat olarak diğer işlerinizi halledebilirsiniz.Depolanan eşyaların sigorta bedeli uzman personeller tarafından belirlenmektedir. Eşyalarınız depolarımızda istediğiniz kadar kalabilir. İstediğiniz zaman istediğiniz adrese eşyalarınızı taşıyarak tekrar kurulumunu yapmaktayız. Monte ve De- monte işlemini ücretsiz olarak, Eşyaların nakliye işlemini de biz üstlenerek gerçekleştirmekteyiz. Firmamız hizmetin  en iyisini ayağınıza getirerek her türlü özveriyi size teslim etmektedir. Güven ve memnuniyetin yüksek olduğu firmamız ile çalışmak sizi de çok mutlu edecektir.

 

Konteyner : Ankara parça Eşya Depolama firmamızın depolama alanı olan 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen , klima ile havalandırma işlemi gerçekleştirilen, zemin parkeli Anahtar teslim konteynırlarımızın kullanımından sizde memnun kalacaksınız. Covid-19 önlemlerine uygun bir şekilde titizlikle depolanan konteynırlarımız  her 6 saatte bir dezenfekte edilerek havalandırılmalıdır. 2000 adetten fazla olan konteynırlarımızın her biri ayrı anahtar girişlidir. 7/24 güvenlik kamerası ile takiplenmektedir. İsterseniz Bu izlenimi siz evinizde, işyerinizde, cep telefonundan , tabletten, tv den izleyerek içinizi rahatlatabilirsiniz. Karşılıklı güveni artırabilecek her imkanı size sunmaktan mutlu olmaktayız.  Konteyner ölçülerimiz sabit standart ölçülerden oluşmaktadır. Ölçülerimiz 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner boyu 2.20 Derinliği 2.20 Eni 1,45 tir. yaklaşık bin den fazla konteyner a sahip depolarımız sizin gönlünüzün rahatlığı için elimizden gelenin fazlasını kazandırmaya müsaittir.Ev Eşyası depolama alanlarımız tesis şeklindedir. Yüksek katlardan başlar. Depolama alanlarımızın tamamı toz, kir ve neme karşı büyük önlemler alınarak kullanıma açılmıştır.

 

Ankara Eşya Deposu Fiyatları : Her bütçeye uygun , her bütçeyi memnun eden firmamız marifet depo siz değerli müşterilerimizi asla yarı yolda bırakmayarak ara yolu bulup siz değerli müşterilerimizi memnun edecektir. Fİyatlarımızın uygunluğu bizi tercih etmeniz konusunda bir unsur olacaktır. Verdiğimiz hizmet karşılığında sunduğumuz fiyattan oldukça memnunuz. Sizlerinde memnun olacağınızı temenni ediyoruz. Ankara parça  Eşya Deposu fiyatları  her türlü sizin için olumlu imkanlar sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmet sizi memnun ettiği sürece firmamız isim yaparak daha da büyüyecek ve geniş bir aileye sahip olacaktır. Tercih ettiğiniz firmamız daima bizi, siz değerli müşterilerimizin sayesinde üst mertebeye , daha büyük bir firmaya taşıyacaktır.

 

Kullanılan Ekipmanlarımız : Kullandığımız ekipmanlar Avrupa standartlarında ekipmanlardır. Nakliye araçlarımız 75 adet olup 35 adet tır, 20 adet büyük nakliye 20 adet küçük nakliye aracımız bulunmaktadır. Bu araçlar eşyaların boyutu, sayısı, genişliği olarak kullanılmaktadır.  Asansörlerimiz Avrupadan tahsis edilmiştir. toplamda 15 adet asansörümüz bulunmaktadır. Kalıp genişliği , 23. kata kadar yükselişi, 350 kg a kadar yük taşıyabilmesi ile oldukça kaliteli bir ekipmanımızdır. Taşıma esnasında kullandığımız ekipmanlar dışında depolama alanında kullandığımız konteynırlarımız 2000 den fazla olup , her birinde son model klimalar, 7/24 güvenlik kamerası, ve ayrı ayrı anahtar girişleri bulunmaktadır. Ofis depolama alanında da kullanılabilmek üzere belge ve arşiv düzenleme için raflar bulunmakadır.

 

Sigortalama : Sağladığımız her imkan siz değerli müşterilerimiz için en önemli unsurdur. Bu hususta en önemli unsurlardan biri de sizin için değerli olan eşyalarınızın sigortalanmasıdır.  Eşyalarınız sizin için değerli olduğu kadar bizim içinde değerli dir. Her şey den önemlisi bize emanettir. Biz sizin bize emanet ettiğiniz değerli parçalarınızın kıymetini bilerek sizlere hizmet verirken olabildiğince titiz davranıyoruz. Eşyalarınızı taşınırken veya yerleştirirken herhangi bir kırılma, çizilme , zarar görme , küflenme , gibi durumlara karşılık eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalanan eşyalarınız Her hangi bir zarar görme durumunda yenisi tahsil edilerek mağduriyetinizi gidermekteyiz. Eşyalarınızı tam güvenlikli , klimalı , 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen odalarımızda barındırıyoruz.Eşya depolarımızın ölçüleri 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner boyu 2.20 Derinliği 2.20 Eni 1,45 tir. yaklaşık bin den fazla konteyner a sahip depolarımız sizin gönlünüzün rahatlığı için elimizden gelenin fazlasını kazandırmaya müsaittir.Ankara Parça Eşyası depolama alanlarımız tesis şeklindedir. Yüksek katlardan başlar. Depolama alanlarımızın tamamı toz, kir ve neme karşı büyük önlemler alınarak kullanıma açılmıştır.

 

Güvenlik Kamerası : Konteyner larımız 7/24 gözlem  altındadır. Herhangi bir duruma karşılık tamamen güvenlik altında olan depolarımız siz değerli müşterilerimiz düşünülerek hareket edilmiştir. Sağladığımız Güvenlik kamerası imkanı ile 2000 den fazla konteynerımız iç ve dış olmak üzere her alandan 7/24 izlenmektedir. İsteminiz doğrultusunda evinizde, iş yerinizde, oturduğunuz her alanda istediğiniz zaman cep telefonunuzdan veya televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan güvenlik kameralarımızı anahtar teslim odalarınızı izleyebilirsiniz.