Ankara Şehiriçi Nakliyat

Ankara Şehiriçi Nakliyat

 

Ankara Şehiriçi nakliyat firmamız sizin için her alanda hizmet vermektedir. Verilen hizmet her aşamada olduğu gibi bu aşamada da aynı verilmiştir. Her türlü ihtimal siz değerli müşterilerimiz için sağlanmaktadır. Ücretsiz Ekspertiz, Karşılıklı sözleşme, eşya sigortalama, paketleme, taşıma, monte, de-monte, yerleştirme gibi her türlü imkanlar siz değerli müşterilerimiz için 1970 yılından bu yana 51 yıldır süren bir serüvendir.

 

Tecrübe :Ankara Şehiriçi Nakliyat firmamızın bünyesinde barındırdığı 300+ den fazla çalışanı vardır. Çalışanlarımız deneyimli, tecrübeli, uzman ve son derece profesyoneldir. Her bir elemanımız sigortalıdır.  K3 belgesine sahip olan firmamız Ankara’nın en çok bilinen ve tercih edilen firmasıdır. Çalışan kadromuz son derece profesyonel ve takım ruhunu benimseyen uzman ekiptir. Çalışanımızın en  yenisi bile 7 yıllık deneyime sahiptir. Her biri unvan ve görevleri bakımından tüm belgelere sahiptir. Eşya Depolama alanında aranılan en önemli özelliklerden biri güvendir. Elemanlarımızın en yeni çalışanı en az 5 senedir bizimle birlikte ter dökmektedir. Son derece güvenilir , kaliteli , uzman ve profesyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ankara Eşya Depolama elemanlarımız verilen görevi yerine getirebilmek adına dişlerini tırnaklarına takmaktadırlar. Bu işin Tecrübesini tam anlamıyla kavramış bir firma olarak 1970 yılından bu yana her türlü zorluğa göğüs gererek büyüdük. Kaliteli ve Avrupa standartlarına uygun olan ekipmanlarımız ile Ankara Eşya Depolama firmamız Marifet depo ya güvenmeniz gerekmektedir.

 

Sözleşme: Evizdeki eşyalarınızı taşıtabilmeniz için öncelikle Ankara Evden Eve Nakliyat firmasına güvenebilmeniz gerekmektedir. Eşyalarınız sizin en kıymetli hazinelerinizdir . Bunun farkında olarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.  Eşyalarınızı karşılıklı olarak sözleşme imzalayarak garanti altına alabilirsiniz. Sözleşmede anlaşılan ücret yazılı bulunacaktır. Bu ücretin üzerine ekstra bir ödeme istenmeyecek ve madde olarak eklenmeyecektir. Bunun teminatını karşılıklı imzalar ile garanti altına almaktayız. Bu husus bütün müşterilerimizin en fazla tereddüt ettiği, akıllarında soru işareti oluşturduğu bi meseledir.

 

Sigortalama :  Ankara Şehiriçi Nakliyat firmamızın en önemli unsuru eşya sigortalamadır.  Siz değerli müşterilerimiz için değerli olan eşyalarınız bizim için de değerlidir. Bu yüzden eşyalarınızı kırılma, çizilme, elden düşme, zarar görme gibi durumlara karşılık eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalama işlemi ile Eşyalarınız güvence altına alınarak size güven vermekteyiz.  Bize güven duyabilmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.  Size verdiğimiz güven sayesinde biz marifet depo Ankara Evden Eve Nakliyat firması olarak size imkanlar sağlamaktayız.

 

Ücretsiz Ekspertiz :Ankara Şehiriçi Nakliyat firmamızın bir diğer önemli unsuru da Ücretsiz ekspertiz imkanı sunmasıdır. Firmamız size bu imkanı sunarken tamamen size yönelik, sizi memnun edebilmek adına uyguladığı bir aşamadır. Bu aşama Ankara Şehiriçi nakliyat alanı için çok önemlidir. Ücretsiz ekspertizin sizinle iletişime geçerek bizi evinizde kısa bir süreliğine misafir etmenizi isteyeceğiz. Nakledilecek eve gelerek eşyalarınızın boyutunu, sayısını, ağırlığını, şeklini, miktarını belirleyerek bir fizibilite raporu hazırlıyoruz. Hazırlanan rapor doğrultusunda kullanılacak eşya taşıma için nakliye aracınızı belirlemekteyiz. Ayriyetten eşyalarınızın raporu ile fiyatlandırma yapılmaktadır. Ücretsiz ekspertiz programına monte de- monte işlemi de eklenmektedir. Belirlenen eşyalarınızın boyutu, ağırlığı gibi konular hesaba katılarak taşıma yapılacak asansör ve nakil edecek nakliye aracının boyutu buna göre karar verilerek belirlenmektedir.  Yaptığımız fiyatlandırma ile Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte sözleşme imzalamaktayız.

 

Eşya Paketleme ve Taşıma İşlemi : Ankara Şehiriçi Nakliyat firmamız  yapılan sözleşme ve sigortalama sonrası eşyalarınızı taşımaya gelerek öncelikle paketleme işlemi yapmaktadır. Kıymetli eşyalarınızın zarar görmemesi için büyük bir titizlikle paketleme işlemi uygulamaktayız. Korunaklı kolilerimiz ve naylon patpatlarımızı kullanarak eşyalarınızı tek tek özenle paketlemekteyiz. Biblolarınızın, bardaklarınızın, vazolarınızın, tabaklarınızın kırılmaması gereken bütün eşyalarınızı güzelce patpatlı naylonlar ile paketliyoruz ardından koliliyoruz. Kırılacak eşyalarınızı özellikle belirtiyoruz. Her hangi bir zarar görme durumunda eşyalarınıza uygulanan sigortalama işlemi ile işimizi garantiliyoruz. Paketleme işlemimizin bitmesinin ardından eşyalarınızı 23. kata kadar çıkan 350 kg a kadar yükselebilen asansörlerimiz ile evinizin şekline , kaçıncı katta olduğunu belirlediğimiz ücretsiz ekspertiz ile asansörlerimizi kuruyoruz. Eşyalarınızı asansörlü taşıma ile evinizden çıkartarak , belirlediğimiz nakliye araçlarımıza yüklüyoruz.  De-monte işlemi uyguladığımız eşyalarınızı Nakliye araçlarımıza dikkatle yüklüyoruz. Taşınacağınız eve tekrardan asansörlerimiz ile taşıyoruz. Taşınan koli ve mobilyalarınızı  Monteleme işlemi uygulayarak sizin belirlediğiniz uygun gördüğünüz yerlere yerleştiriyoruz. Bizimle çalışmaktan memnun. kaldığınıza emin olarak yanınızdan ayrılıyoruz.