Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

 

Ankara Şehirler arası nakliyat firmamız marifet depo 1970 yılından bu yana sizlere hizmet veren Ankara’nın en gözde Ankara Eşya depolama firmasıdır. Firmamız gerek verdiği hizmet ile gerekse yaptığı çalışmalar ile daima iş hayatında eşya depolama sektöründe adı olumlu bir şekilde anılan firma olmanın gururu içerisindeyiz.

 

Şehirler Arası Nakliyat için gerekli bazı aşamalar vardır. Eşyaların taşınacağı şehirler arası mesafe hesaplanarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Eşyaların fazlalığına göre  belirlenen fiyatlandırmamıza, nakliye aracı belirlememize şehir mesafeside eklenerek yeni  ve bütçenize  uygun fiyatlandırma yapılmaktadır. Firmamız tecrübeli, profesyonel, uzman kadrosu olan eğitimli çalışanlarımızın her biri sigortalıdır. Firmamız K3 belgesine sahip nakliye şöförlerimizden oluşan ayrı bir kadroya sahiptir. Bünyemizde Çalışan elemanlarımızın en az deneyimli olanı 7 yıllıktır.  Ankara Şehirler Arası Nakliyat firmamız 51 senedir sizin için hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini kendine borç bilen firmamız daima daha fazla müşteri memnuniyeti için çaba harcamaktadır.

 

Firmamız bünyesinde Ücretsiz ekspertiz, Karşılıklı sözleşme, Eşya sigortalama, paketleme, taşıma ve yerleştirme aşaması bulunmaktadır. Taşıma öncesi evinize, ücretsiz ekspertiz ekibimiz fizibilite raporu hazırlamak üzere gelmektedir. Evinize gelen ücretsiz ekspertiz ekibimiz eşyalarınızın sayısını, şeklini, ağırlığını, boyutunu hesaplayarak bir rapor çıkarmaktadır. Çıkartılan fizibilite raporu sonucunda eşyalarınızı taşıyacak asansör, eşyalarınızı taşıyacak nakliye aracı ve şehirler arası mesafe hesaba katılarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Ücretsiz ekspertiz sonucunda karşılıklı iki tarafıda tatmin edecek bi sözleşme imzalanmaktadır. İmzalanan sözleşmede yazılı olan maddeler ;

 

1- Yükleme ve boşaltma tarihi.
2- Yükleme ve boşaltma adresi.
3- Daire’nin hangi kattan hangi kata taşınacağı ve asansörlü mü yoksa asansörsüz mü taşınacağı belirtilmeli.
4- Evin büyüklüğü (1+1, 2+1 veya 3+1 gibi).
5- Taşımacılık işlemlerinde ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı ve nelerin nakliye şirketi tarafından paketleneceği belirtilmeli.
6- Taşımacılık ücretinin ne kadar olduğu ve ödemenin ne şekilde yapılacağı ve ne zaman yapılacağı belli olmalı.
7- Taşımacılık fiyatına KDV’nin dahil olup olmadığı belirtilmeli.
8- Taşımacılık sigortası ile ilgili ek bilgiler yer almalı.

 

Sözleşmede anlaşılan ücret yazılı bulunacaktır. Bu ücretin üzerine ekstra bir ödeme istenmeyecek ve madde olarak eklenmeyecektir. Bunun teminatını karşılıklı imzalar ile garanti altına almaktayız. Bu husus bütün müşterilerimizin en fazla tereddüt ettiği, akıllarında soru işareti oluşturduğu bi meseledir. Ankara şehirler arası nakliyat firmamızın en önemli unsuru eşya sigortalamadır.  Siz değerli müşterilerimiz için değerli olan eşyalarınız bizim için de değerlidir. Bu yüzden eşyalarınızı kırılma, çizilme, elden düşme, zarar görme gibi durumlara karşılık eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalama işlemi ile Eşyalarınız güvence altına alınarak size güven vermekteyiz.  Bize güven duyabilmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.  Size verdiğimiz güven sayesinde biz marifet depo Ankara Evden Eve Nakliyat firması olarak size imkanlar sağlamaktayız.Ankara şehirler arası nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, tüm ürün ve eşyalarınızı  talep edilen adreslere götürmektedir. Ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan eşya çeşitlerinizi , alanında uzman, kaliteli ve  profesyonel ekiplerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca söz verilen süreler içerisinde tüm eşyalar yeni adreslere götürülmekte ve herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir. Ankara şehirler arası nakliyat firması olarak, müşterilerimizi memnun etmek için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Talep edilen rakamlar piyasa şartlarına göre oldukça düşük olmakla beraber, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlıyoruz. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Buna ek olarak tüm ürün modellerini, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan metotlar ile taşımaktayız. Ankara Evden Eve Nakliyat fiyatları taşınması planlanan ürün modellerinin sayısına ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan yolun uzunluğu da yine fiyatları etkilemektedir. Ancak firmamız, müşterilerini memnun etmek için cüzi rakamlar ile hizmet vermektedir Ankara Evden eve nakliyat fiyatları açısından rakiplerini geri de bırakan firmamız, geri ödemeler noktasında da uygun kolaylıklar sağlamaktadır. Buna ek olarak tüm ürün modelleri önceden incelenmekte ve uygun araç modeli belirlenmektedir.Özellikle de ürün sayısına göre tercih edilen araçlar, fiyatların düşmesine neden olmaktadır. Örneğin tek bir seferde tüm ürün modelleri kamyonlara yüklenmekte ve taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.