Şimdi AraWhatsAppp

Ankara Ucuz Eşya Deposu

  • By
  • 0 Comments
  • 1 Haziran 2021

Ankara Ucuz Eşya Deposu

Ankara Ucuz Eşya Deposu, Ankara Adaç Eşya depolama firması sizlere en kaliteli hizmeti sunmanın peşindedir. Yaklaşık 45 senedir verdiğimiz bu hizmet doğrultusunda her zaman memnuniyet sağladık. Önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu bilerek ilerlediğimiz işimizde her daim mutlu ve güvenilir  bir firma olduk işimizi severek , bize neler kattığının bilincinde olarak ilerlettik . Unutmayalım ki ; mutlu müşteri her zaman helal bir kazancın getirisidir. Biz de bunun farkında olduğumuz sürece daima ileriye daha ileriye gideceğimizin bilincindeyiz. Ankara Adaç Eşya Depolama size kusursuz hizmet sunmaktadır.

Tecrübe Ekibimiz ve Ekipmanlarımız : Ankara ucuz ,Eşya Depolama işi oldukça ciddi ve güven isteyen bir iştir. Biz bu güveni kolay sağlamadık. Her iş yeri gibi bizde Ankara Adaç Eşya depolama olarak belli aşamalardan başarılı bir şekilde geçerek bu kıvama geldik . Profesyonel ve uzman ekibimiz ile kaliteli işçiliğin göstergesi olarak Ankara ‘ da bilinen sayılı başarılı eşya depolama firmalarından olduk. Avrupa standartlarında ekipmanlarımız ile, 21. kata kadar yükselebilen asansörümüz , En az 1500 adet konteynerlarımız, ve Güvenlik nedeni ile her konteyner içi ve dışı olmak üzere yerleştirdiğimiz güvenlik kameralarımız, Konteyner havalandırma işlemi için almış olduğumuz klimalarımız, 250 den fazla personelimiz ve Eşya Taşıma nakliye ve tırlarımız ile K3 belgesine sahip olarak yolumuzda ilerlemekten mutluluk duymaktayız . Elemanlarımızın her biri ayrı ayrı sigortalı olup , en az her çalışanımızın 6 yıllık iş tecrübesi olduğunu belirtmek isteriz. Köklü ve tecrübeli , işinin ehli bir Eşya depolama firması olduğumuzu karşılıklı güven ile sizlerde görebilirsiniz.

Sigorta : Ankara ucuz Eşya Depolarımız 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Dilediğiniz takdir de eşyalarınızı evinizden veya işyerinizden istediğiniz zaman cep telefonunuzdan veya televizyonunuzdan takipleyebilirsiniz. Kiralık eşya depolarımızı ekstradan vardiyalı olarak çalışan güvenlik elemanlarımız tarafından da korumaktayız. Ayrıca Eşyalarınızı taşırken, yüklerken veya nakil ederken yıpratma, kırma, zarar görme durumlarına karşılık Ankara adaç eşya depolama firması tarafından sigortalanmaktadır. Sigortalanan eşyalarınız Her hangi bir zarar görme durumunda yenisi tahsil edilerek mağduriyetinizi gidermekteyiz. Eşyalarınızı tam güvenlikli , klimalı , 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen odalarımızda barındırıyoruz.Eşya depolarımızın ölçüleri 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner boyu 2.20 Derinliği 2.20 Eni 1,45 tir. yaklaşık bin den fazla konteyner a sahip depolarımız sizin gönlünüzün rahatlığı için elimizden gelenin fazlasını kazandırmaya müsaittir.Ev Eşyası depolama alanlarımız tesis şeklindedir. Yüksek katlardan başlar. Depolama alanlarımızın tamamı toz, kir ve neme karşı büyük önlemler alınarak kullanıma açılmıştır.

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

Konteyner : Sahip olduğumuz 1500 adet konteynerlarımızın iç özelliği şöyledir ; Eşya depolarımızın ölçüleri 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner boyu 2.20 Derinliği 2.20 Eni 1,45 tir. yaklaşık bin den fazla konteyner a sahip depolarımız sizin gönlünüzün rahatlığı için elimizden gelenin fazlasını kazandırmaya müsaittir.Ev Eşyası depolama alanlarımız tesis şeklindedir. Yüksek katlardan başlar. Depolama alanlarımızın tamamı toz, kir ve neme karşı büyük önlemler alınarak kullanıma açılmıştır. Anahtar teslim depolarımıza  sahip olmak sizin elinizde.

Güvenlik Kamerası : Konteyner larımız 7/24 gözetim altındadır. Sağladığımız Güvenlik kamerası imkanı ile 1500 den fazla konteynerımız iç ve dış olmak üzere her alandan 7/24 izlenmektedir. İsteminiz doğrultusunda evinizde, iş yerinizde, oturduğunuz her alanda istediğiniz zaman cep telefonunuzdan veya televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan güvenlik kameralarımızı anahtar teslim odalarınızı izleyebilirsiniz.

Nakliye Araçlarımız ve Taşıma işlemi :  Ankara ucuz Eşya deposu firmamızın uyguladığı ücretsiz ekspertiz sonucu eşyalarınızın fizibilite raporu çıkartılarak belirlenen miktar ve ağırlık doğrultusunda Nakliye aracımız belirlenir. Eşyalarınız profesyonel eller tarafından dikkatle taşınarak, son model lüks araçlarımıza yüklenmektedir. Eşyaların ağırlığına, boyutlarına göre taşıma şekli değişmektedir.  Öncesinde uyguladığımız Ücretsiz Ekspertiz ile belirlenen ağırlık ve eşya miktarı sayesinde eşyalarınızı taşımak için tercih edeceğimiz araçlar değişmektedir. Paketleme sonrası yapılan taşıma işlemine evinizin konum ve şekli belirlenerek taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Eşyalarınız yüksek katta oturuyorsanız, merdivenleriniz eşya taşımaya müsait değil ise, Asansörde eşya taşıma yasak ise, Kendi asansörlü taşımacılığımızı devreye sokarak kaliteli bir işçilik ile Asansörlü Eşya taşıma işlemimizi gerçekleştiriyoruz. 50 den fazla Nakliye araçlarımız, küçük kamyon, kamyon ve tır olarak belirlenmektedir. Asansörlü taşımacılığa da müsait olan nakliye araçlarımızın her ay bakımları yapılmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz : Ankara ucuz Eşya deposu firmamız Ankara Eşya depolama firmamız eşyalarınızı tahsil etmeden önce bir fizibilite raporuna ihtiyaç duymaktadır. Verdiği hizmeti tam anlamıyla yerine getiren firmamız Ankara Eşya depolama Ücretsiz ekspertizi ayağınıza getirmektedir. Ücretsiz ekspertiz sayesinde eşyalarınızın boyutu, ağırlığı , miktarı belirlenerek konteyner alanı belirlenip fiyat listesi oluşturulmaktadır.Eşyalarınızı bize teslim ettikten sonra içiniz rahat olarak diğer işlerinizi halledebilirsiniz.Depolanan eşyaların sigorta bedeli uzman personeller tarafından belirlenmektedir. Eşyalarınız depolarımızda istediğiniz kadar kalabilir. İstediğiniz zaman istediğiniz adrese eşyalarınızı taşıyarak tekrar kurulumunu yapmaktayız. Monte ve De- monte işlemini ücretsiz olarak, Eşyaların nakliye işlemini de biz üstlenerek gerçekleştirmekteyiz. Firmamız hizmetin  en iyisini ayağınıza getirerek her türlü özveriyi size teslim etmektedir. Güven ve memnuniyetin yüksek olduğu firmamız ile çalışmak sizi de çok mutlu edecektir.

Sözleşme : Karşılıklı güven için gerekli olan tek şey iki imza. Karşılıklı sözleşme imzalayarak iki tarafında haklarını garanti altına almaktayız. Eşyalarınızı sigortalayıp, güvenlik kameralı, klimalı odalarımızda muhafaza etmekteyiz. Yaptığımız Sigortalama işlemi ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını, güvence altına alarak, herhangi bir olumsuz durumda bütün sorumluluğu üstlenmekteyiz. Fiyatlarımız ile müşterilerimizin yüzünü güldürüp, Hizmetimizin ile memnuniyetin dozunu arttırıyoruz.

Ankara Kiralık Eşya Deposu işinde usta , kaliteli firma sayısı oldukça azdır. Ankara depolama adı altında Ankara ‘da birçok korsan eşya deposu bulunmaktadır. Bu firmalar size  birçok imkan sunarlar fakat hiçbirini uygulamazlar. Bu yüzden Eşyalarınızın depolanacağı alanları kontrol amacı uygulayarak yerinde gözlem uygulayın. Ankara Eşya Deposu İşinizi verdiğiniz eşya deposu firmasının yetki belgelerini ve taşıma belgelerini, marka tescil belgelerini inceleyiniz. Size özel Kişisel deponuz, ev eşyalarınızın yoğunluğuna bağlı olarak tasarlanır ve anahtarı yalnızca sizde olan deponuzda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Oda Depo :Ankara eşya deposu olarak siz değerli müşterilerimize kişisel, Şahsi  Oda depo kiralıyoruz. Eşyalarınızı tam güvenlikli , klimalı , 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen odalarımızda barındırıyoruz.

 

Leave a comment