Şimdi AraWhatsAppp

Ankara Ucuz Nakliye

 • By
 • 0 Comments
 • 1 Haziran 2021

Ankara Ucuz Nakliye

Ankara Evden Eve Nakliyat firmasından beklenen den en önemlisi Ucuz Nakliye dir. Ankara Ucuz Nakliye firmalarının aralarında en fazla akla gelen firmalardan biriyiz. Gerek kalitemiz, gerekse uygunluğumuz ile en ön planda bulunmaktayız.  Bulunduğumuz İl bakımından Türkiye’nin 3. büyük şehirlerinden biriyiz. Bu bizim için avantaj olmakla birlikte sizlere daha kaliteli hizmet verebileceğimizin bir kanıtıdır. Nasıl mı ? Kalitesi yüksek ve güvenilir bir firma  olmasak, Türkiye’nin Başkenti olan Ankara ‘ da siz değerli müşterilerimize hizmet veremezdik.

Ankara Ucuz Nakliyat her geçen gün gelişerek sizlere hizmet veriyor.  Son model Nakliye araçlarımız, Asansörlü Nakliyatımız, profesyonel ekibimiz, kaliteli ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururu içerisindeyiz.

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

Ücretsiz Ekspertiz : Ücretsiz Eksper hizmeti, evden eve nakliyat işinin ilk aşamasıdır. Yapılacak işin programını belirleme, evdeki eşyalar için gerekli kapalı kasa araç, paketleme sistemi ve gerekli paketler, gerekli olan elemanlar ve gerekli olan asansör sistemi, eksper hizmetinde belirlenmektedir. Taşıma ücretinin müşteri tarafından onaylanmasıyla, isteğe bağlı olarak, sigortalama hizmeti verilmektedir. Sigortalama hizmetinde, eşyaların fotoğrafları çekilmektedir.

Ankara Evden Eve Taşımacılık Fiyatları :  Ankara ev taşıma fiyatları taşınacak eşya miktarı ve alınacak ek hizmetlere göre değişiklik gösterir. firmamız’ da Ankara evden eve taşımacılık hizmeti için sunulan fiyat kesinlikle sabittir. Ek hizmet talep edilmediği sürece bu fiyata ekleme ya da çıkarma yapılmayacaktır.

Tecrübe : Ankara Ucuz Nakliyat firmamız da kaliteli , girişimci, profesyonel elemanlarımız, son teknoloji filolarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızı olabildiğince titiz ve dikkatlice taşımaktayız. Eşyaların başına gelebilecek herhangi bir sorunda siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Bu sorunların çoğunun ortadan kaldırılması için sigortalı taşıma çok iyi bir durumdur. Taşınma sırasında eşyaların zarar görmeden taşınması nakliye firması için önemli konulardan biridir. Bize emanet ettiğiniz eşyaları kendi eşyalarımız gibi dikkate alarak taşıyoruz. Genel de bir Evden eve nakliye firmasına gittiğinizde eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumunda eşyalarınızın bedelinin size geri ödeneceğini söylerler. Sizin kendiniz den arttırıp biriktirip özenle aldığınız eşyalarınız bir dikkatsizlik uğruna kırılıp dökülmesi durumunda size ücretini ödemezler.

En iyi Şekilde eşyanızın yeni yerinize gitmesi için tercih edeceğiniz firmada olacak özellikler şunlardır:

 • Yollara dayanıklı araçlar olmalı,
 • Şoför tecrübeli ve yolu iyi bilmeli,
 • Gideceğiniz yerde firma ekibi ve ekipmanı hazır olmalı,
 • Kendi bünyesinde çalışan uzman personeller olmalıdır,
 • Ulaştırma bakanlığına ait K3, K1 ve diğer belgeler eksik olmalıdır,
 • Şoförde psikoteknik ve araç kullanma belgesi olmalıdır,
 • Araçlar kapalı kasa ve bakımları yapılmış olmalıdır,
 • Firmanın vergi dairesi kayıtları olmalıdır,
 • Ticaret odası veya esnaf odası kayıtları tam olmalıdır,
 • Güven vermeli,
 • Eski taşıdıkları ile iyi bir referans listesi olmalı,

Sigorta : Sadece aracın kaza yapması durumun da sizin eşyalarınızın ücretini karşılayacaklarını söylerler. Fakat herhangi bir durum da karşınız da bir muhattap bulamamak sizi daha çok çileden çıkarır. Herhangi bir Ankara Evden Eve Nakliyat firmasıyla anlaştığınız zaman öncelikle aklınız da ki soruların hepsini sorun.. Sigorta poliçenizin baştan sona bütün maddelerini sözleşme şartlarını okuyun. Sigorta yaptırdığınız takdir de hangi eşyanızın bedelini ne kadar ödeyecekler hepsini iyice öğrenmeniz gerekir. Ankara ucuz nakliye olarak deneyimli kadromuzla birlikte bizimle iletişime geçerek aklınız da olan bütün
soruları sorabilirsiniz. Ankara’nın tüm semtlerin de gerek eviniz gerekse iş yerinizde ki bütün eşyalarınızı düzenli bir şekilde deneyimli elemanlarımız tarafından sökülüp düzenli bir şekilde yerleştirilip yeni adresinize nakliyesini gerçekleştirip montaj işlemi gerçekleştirilerek sizlere teslim edilir.

Leave a comment