Şimdi AraWhatsAppp

Kızılay Eşya Deposu

  • By
  • 0 Comments
  • 2 Haziran 2021

Kızılay Eşya Deposu

Kızılay Eşya Deposu firmamız Ankara’nın en işlek semtlerinden biri olan kızılay da eşya deposu denilince akla gelen sayılı firmalardan biridir. Verilen hizmetin karşılığını övgü ve hoşgörü ile geri alan firmamız bize referans olan hiç bir firmamızı utandırmamış daima mutlu etmiştir. Alanında uzman ekibi, kaliteli ekipmanları , son model filolarımız ile 7/24 güvenlik kamerası ile her gün covid- 19  tedbirleri kapsamında çalışan firmamızın memnuniyet dönüşleri bizleride memnun etmektedir. Evimizde, işyerimizde, Ofisimizde kuşkusuz çok fazla fazlalık eşya bulunmaktadır. Bu eşyalardan vazgeçemiyor olabiliriz, hatırası olduğu için değerli kılabiliriz. Sonuç ne olursa olsun vazgeçemediğimiz bu eşyaları bir yerde muhafaza etmemiz gerekecektir. Muhafaza ederken zarar görmemesini isteriz. Bu isteklerimizin hepsini ucuz yollu bir şekilde halledebilmek isteriz. Bunların hepsini yerine getirmek bizim işimiz.  Kızılay Eşya Deposu firmamız isteklerinizin hepsini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Verdiğimiz hizmetin kalitesiniz 35 yıldır arkasındayız.

 

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

 

Ankara Eşya Depo Fiyatları : Ankara Ucuz  Eşya depolama fiyatlarımız sizler için en uygun şekilde sunulmuştur. Ankara’nın en uygun eşya depolarını sizler için sağlamaktan mutluyuz. Siz değerli müşterilerimizin kesesini düşünüp sizler için fiyatlarımızı olabildiğince piyasanın altına çekmiş bulunmaktayız. Eşya depolama fiyatlarımızı daha detaylı görmek için Sayfanın aşağısında görebilirsiniz. Sizde kendinize en uygun eşya depolama fiyatlarını seçip hemen bir Kızılay Eşya Deposu kiralaya bilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için minnettarız…

 

Ne Tür Eşyalar Depolanabilir: Ev eşyası veya ofis eşyası denildiğinde neredeyse aklınıza gelen her şey depolanabilir. Tabiki de depolanması mümkün olmayan maddelerde bulunmaktadır. Bu maddelerin başında bulundurulması legal olmayan maddeler bulunmakta aynı zamanda akışkan zarar verici kimyasal maddeleride depolarımızın güvenliği için depolamamaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdaki resmi iletişim bilgilerimizden bizi arayabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz. Evinizde tadilat yaptırmayı düşünüyorsunuz ancak bu sırada eşyalarınızın zarar görmesinden endişe ediyorsunuz. Acilen evinizi boşaltmanız isteniyor ancak aradığınız kriterlerde yeni bir ev bulamadınız. Yurt dışında bir görev üstlendiniz ve bir süre sonra döneceğiniz için eşyalarınızı elden çıkarmayı düşünmüyorsunuz ancak bu sırada da her ay yüksek bir ev kirası ödemek sizin için maliyetli olacağından evinizi boşaltmak istiyorsunuz. Ev değişikliği yaptınız ve eşyalarınızı yeni evinize sığdırmakta zorlanıyorsunuz ancak eşyalarınızdan vazgeçmeye de kıyamıyorsunuz. Tüm bu durumlarda ya da eşyalarınızı yaşam alanınızda yanınızda tutamayacağınız başka hallerde emanet edebileceğiniz bir yer arıyorsanız  7/24 güvenlik kameralı sistemimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Konteyner Ölçüleri Yükseklik 2.20 Derinlik: 2.20 Eni:1.45 dir. Eşya depolarımız 7/24 güvenlik kameralarımız ile kaydedilerek, güvenlik firmamız tarafından takiplenmektedir. Dilediğiniz taktirde eşyalarınızı sizde evinizden kameralarınız ile takipleyebilirsiniz.

Eşya Depolama firmaları ile karşılaştırma :   Biz Kızılay Eşya Depolama firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verirken önceliğimizde müşterilerimizin memnuniyeti, istekleri, olmasını istedikleri durumları baz alarak harekete geçmekteyiz. Karşılıklı sözleşme imzalayarak iki tarafında haklarını garanti altına almaktayız. Eşyalarınızı sigortalayıp, güvenlik kameralı, klimalı odalarımızda muhafaza etmekteyiz. Yaptığımız Sigortalama işlemi ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını, güvence altına alarak, herhangi bir olumsuz durumda bütün sorumluluğu üstlenmekteyiz. Fiyatlarımız ile müşterilerimizin yüzünü güldürüp, Hizmetimizin ile memnuniyetin dozunu arttırıyoruz.

Leave a comment