Şimdi AraWhatsAppp

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat mesleğinin bir dalı olan Ankara Şehirler Arası Nakliyat siz değerli müşterilerimiz için  hizmet vermektedir. Ankara Şehirler Arası Nakliyat sizler için her ayrıntıyı düşünür en iyisini önünüze koyarız .  Verdiğimiz hizmetin karşılığı olarak müşteri memnuniyeti her daim bizi memnun eden türden olmuştur. Ankara Şehirler arası taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye’nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehirler arası nakliyat hizmeti, çok fazla güven gerektiren bir iştir. Çünkü eşyalarınız, herhangi bir il içerisinde değil, iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ile çalışmak gerektirir. Ankara  şehirler arası taşımacılık hizmeti yaygınlaştığından beri, bu sektöre önemli yatırımlar yapmıştır. Firma olarak; haftanın her günü, 24 saat taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin, profesyonelliğin getirdiği özgüven ile yeni evinize veya iş yerinize güven içinde taşınmanız için çaba gösteriyoruz.

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   Gaziantep Mutfağı   okey oyna   Ankara Eşya depolama   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

Ankara Şehirler Arası  Evden Eve Nakliyat hizmeti için son model araçlar ve ekipmanlar ile müşterilerimizi nasıl memnun ederiz ve ne gibi bir geri dönüşüm sağlarız sürekli tartışıp yeniliklerle çalışmaya devam ediyoruz evinizi taşıtacağınız firma ve elemanlar çok önemli olmakla beraber ekonomik koşullarda önemli hem müşterinin hemde hizmet veren firmanın tatmin olacağı rakamlar üzerinde yoğunlaşıyoruz. Ev taşımak, eziyet olmaktan çıktı. Yeni çıkan yöntemler ve bu işin uzman elemanları, ev taşıma işini, ‘şipşak’ halediyoruz. Özellikle Ankara  şehirler arası nakliyat sektöründe, asansörlerin kullanılması, ev taşıma işini son derece pratik hale getirmiştir.

Ücretsiz Ekspertiz : Ücretsiz Eksper hizmeti, evden eve nakliyat işinin ilk aşamasıdır. Yapılacak işin programını belirleme, evdeki eşyalar için gerekli kapalı kasa araç, paketleme sistemi ve gerekli paketler, gerekli olan elemanlar ve gerekli olan asansör sistemi, eksper hizmetinde belirlenmektedir. Taşıma ücretinin müşteri tarafından onaylanmasıyla, isteğe bağlı olarak, sigortalama hizmeti verilmektedir. Sigortalama hizmetinde, eşyaların fotoğrafları çekilmektedir.

Paketleme : Profesyonel paketleme hizmetinde, öncelikle dikkat edilen şey, bu işte uzman olan kişilerin tercih edilmesidir. Bu işte uzman olan kişilerle çalışan firmamız, özel paketleri temin ettikten sonra, İşin uzmanı olan elemanlarımız, hassas paketlerin paketlenmesinden sonra, kaba eşyaların paketlenmesine geçmektedir. Mobilya, beyaz eşya ve benzeri eşyaları, balonlu naylonlarla paketledikten sonra, asansöre yüklemek için özel olarak hazırlanmaktadır.Evden eve nakliyat hizmetinde, asansöre yükleme hizmeti için, asansör kapalı kasa araçlara yanaştırılır. Daha sonra, asansör vasıtasıyla, önce kaba eşyalar kapalı kasa araçlara yüklenir. Daha sonra ise hassasiyetine göre eşyalar yüklenmeye başlar. Asansör yükleme hizmetinde, asansör, evinizin boş kısmına kurulur.Asansörden eşyaların indirilmesi işi, yükleme işi gibi, itina ile gerçekleştirilmektedir. Asansör hizmetini başarılı ve etkili olması için, işin uzmanı elemanlarımız, belli bir program gerçekleştirir. Eşyalar, aynı hassasiyetle yeni adrese indirilir. Yeni adrese indirilme aşamasından sonra, evin içerisinde döşeme yapılması için, isteğe bağlı olarak, eleman temin edilmektedir. Taşıma işinde, eşyalarınızın zarar görmemesi için, en iyi yöntemler tercih edilmektedir. Türkiye’nin her yerine; ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti dışında ofis, fabrika yükü, otel ve her çeşit yük nakliyesi yapan Ankara şehirlerarası nakliyat firmamız gerekli olan tüm imkanları sizin için sağlamaktan hiç bir zaman gocunmamaktadır.

Ankara Evden Eve Taşımacılık Fiyatları :  Ankara ev taşıma fiyatları taşınacak eşya miktarı ve alınacak ek hizmetlere göre değişiklik gösterir. firmamız’ da Ankara evden eve taşımacılık hizmeti için sunulan fiyat kesinlikle sabittir. Ek hizmet talep edilmediği sürece bu fiyata ekleme ya da çıkarma yapılmayacaktır.

Tecrübe : Ankara Evden Eve Nakliyat firmamız da kaliteli , girişimci, profesyonel elemanlarımız, son teknoloji filolarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızı olabildiğince titiz ve dikkatlice taşımaktayız. Eşyaların başına gelebilecek herhangi bir sorunda siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Bu sorunların çoğunun ortadan kaldırılması için sigortalı taşıma çok iyi bir durumdur. Taşınma sırasında eşyaların zarar görmeden taşınması nakliye firması için önemli konulardan biridir. Bize emanet ettiğiniz eşyaları kendi eşyalarımız gibi dikkate alarak taşıyoruz. Genel de bir Evden eve nakliye firmasına gittiğinizde eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumunda eşyalarınızın bedelinin size geri ödeneceğini söylerler. Sizin kendiniz den arttırıp biriktirip özenle aldığınız eşyalarınız bir dikkatsizlik uğruna kırılıp dökülmesi durumunda size ücretini ödemezler.

Sigorta : Sadece aracın kaza yapması durumun da sizin eşyalarınızın ücretini karşılayacaklarını söylerler. Fakat herhangi bir durum da karşınız da bir muhattap bulamamak sizi daha çok çileden çıkarır. Herhangi bir Ankara Evden Eve Nakliyat firmasıyla anlaştığınız zaman öncelikle aklınız da ki soruların hepsini sorun.. Sigorta poliçenizin baştan sona bütün maddelerini sözleşme şartlarını okuyun. Sigorta yaptırdığınız takdir de hangi eşyanızın bedelini ne kadar ödeyecekler hepsini iyice öğrenmeniz gerekir. Evden eve nakliye olarak deneyimli kadromuzla birlikte bizimle iletişime geçerek aklınız da olan bütün
soruları sorabilirsiniz. Ankara’nın tüm semtlerin de gerek eviniz gerekse iş yerinizde ki bütün eşyalarınızı düzenli bir şekilde deneyimli elemanlarımız tarafından sökülüp düzenli bir şekilde yerleştirilip yeni adresinize nakliyesini gerçekleştirip montaj işlemi gerçekleştirilerek sizlere teslim edilir.

En iyi Şekilde eşyanızın yeni yerinize gitmesi için tercih edeceğiniz firmada olacak özellikler şunlardır:

 • Yollara dayanıklı araçlar olmalı,
 • Şoför tecrübeli ve yolu iyi bilmeli,
 • Gideceğiniz yerde firma ekibi ve ekipmanı hazır olmalı,
 • Kendi bünyesinde çalışan uzman personeller olmalıdır,
 • Ulaştırma bakanlığına ait K3, K1 ve diğer belgeler eksik olmalıdır,
 • Şoförde psikoteknik ve araç kullanma belgesi olmalıdır,
 • Araçlar kapalı kasa ve bakımları yapılmış olmalıdır,
 • Firmanın vergi dairesi kayıtları olmalıdır,
 • Ticaret odası veya esnaf odası kayıtları tam olmalıdır,
 • Güven vermeli,
 • Eski taşıdıkları ile iyi bir referans listesi olmalı,
protfolio
protfolio
protfolio