Şimdi AraWhatsAppp

Esat Eşya Deposu

Esat Ankara’nın meşhur Aspavalarından en çok tercih edilenlerini içerisinde barındıran ve genel olarak her bölgeye yakın ve merkezi oluşundan ötürü tercih edilen semtlerden birisidir. Bizim Bu güzel semtimizde de tabiki biz varız. Türkiye’nin Başkenti olan Ankaramızın bütün semtlerinde biz Ankara Eşya Depolama firması olarak görevimizi yapmaktayız. 35 senedir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu güzel hizmet bizi her daim en kaliteli kazanca yönlendirmiştir. Esat Eşya Deposu firmamız 35 senedir kaliteli, uzman ve profesyonel ekip ve ekipmanları ile siz değerli müşterilerimizi daima mutlu etmenin çabası içinde olmaktadır. Firmamızı öneren hiç bir referansımızı bu zamana kadar pişman etmedik. İşimizi en iyisi değil daha daha en iyisi olmanın çabasıyla yerine getiriyoruz.

okey oyna   okey sitesi kurmak   ankara eşya depolama   web sitesi kurmak   Ankara Eşya depolama   ankara şehir içi nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat   okey oyna   izmir elektrikçi   Ankara Dekorasyon Tadilat   Ankara Temizlik Firmalari   okey oyna   Gaziantep Mutfağı   okey oyna   Ankara Eşya depolama   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya deposu   Ankara Eşya Deposu

Kıymetli Eşyalarınızın nakliye işlemini biz Esat Eşya Deposu firması olarak karşılamaktayız. Ücretsiz ekspertizimiz ile hizmet vermekteyiz. Yaptığımız karşılıklı Sözleşme ile iki tarafında haklarını koruyoruz.  Eşyalarınızın zarar görmesine, çizilmesine , yıpranmasına karşılık olarak Eşyalarınıza sigortalama işlemi uyguluyoruz. Eşyalarınızı Son derece konforlu, klimalı, korunaklı ve Güvenlik kameralı kişiye özel depolarımızda muhafaza ediyoruz. Güvenlik Kamerası ile 7/24 izlenebilen özel depolarımızın kişiye özel oda anahtarlarını teslim ediyoruz. Eşyalarınızı geri yerinden teslim almak istediğinizde nakliye işlemi de- monte işlemini yine biz Esat Eşya Deposu firması olarak karşılıyoruz. İş sözleşmesi yapıldıktan sonra ekstra ücret talep edilmeyeceğine dair maddeyi sözleşmemize ilave etmeyi kesinlikle unutmuyoruz.

Ankara Eşya Depo Fiyatları : Esat Eşya depolama fiyatlarımız sizler için en uygun şekilde sunulmuştur. Ankara’nın en uygun eşya depolarını sizler için sağlamaktan mutluyuz. Siz değerli müşterilerimizin kesesini düşünüp sizler için fiyatlarımızı olabildiğince piyasanın altına çekmiş bulunmaktayız. Eşya depolama fiyatlarımızı daha detaylı görmek için Sayfanın aşağısında görebilirsiniz. Sizde kendinize en uygun eşya depolama fiyatlarını seçip hemen bir Esat Eşya Deposu kiralaya bilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için minnettarız…

Ne Tür Eşyalar Depolanabilir: Ev eşyası veya ofis eşyası denildiğinde neredeyse aklınıza gelen her şey depolanabilir. Tabiki de depolanması mümkün olmayan maddelerde bulunmaktadır. Bu maddelerin başında bulundurulması legal olmayan maddeler bulunmakta aynı zamanda akışkan zarar verici kimyasal maddeleride depolarımızın güvenliği için depolamamaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdaki resmi iletişim bilgilerimizden bizi arayabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz. Evinizde tadilat yaptırmayı düşünüyorsunuz ancak bu sırada eşyalarınızın zarar görmesinden endişe ediyorsunuz. Acilen evinizi boşaltmanız isteniyor ancak aradığınız kriterlerde yeni bir ev bulamadınız. Yurt dışında bir görev üstlendiniz ve bir süre sonra döneceğiniz için eşyalarınızı elden çıkarmayı düşünmüyorsunuz ancak bu sırada da her ay yüksek bir ev kirası ödemek sizin için maliyetli olacağından evinizi boşaltmak istiyorsunuz. Ev değişikliği yaptınız ve eşyalarınızı yeni evinize sığdırmakta zorlanıyorsunuz ancak eşyalarınızdan vazgeçmeye de kıyamıyorsunuz. Tüm bu durumlarda ya da eşyalarınızı yaşam alanınızda yanınızda tutamayacağınız başka hallerde emanet edebileceğiniz bir yer arıyorsanız  7/24 güvenlik kameralı sistemimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Görev, eğitim vb. nedenler ile bir süreliğine taşınmanız gerekebilir, bu durumda yüksek meblağda kira ödemek yerine kişisel deponuzu kiralayarak ev eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Okulların kapanması ile eşyalarınızı geçici süreliğine saklamanız gerekebilir bu durumda eşyalarınızı yaşadığınız şehre götürüp getirmek daha masraflı ve zahmetli olacaktır. Bunun yerine kişisel deponuzu kiralayabilir, eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Antikalarınızı, şimdilik ihtiyaç duymadığınız mobilyalarınızı, mevsimlik eşyalarınızı (kayak takımı gibi) evinizde yer kaplamadan saklamak için yine kişisel bir depodan faydalanabilirsiniz. Kişisel deponuz, ev eşyalarınızın yoğunluğuna bağlı olarak tasarlanır ve anahtarı yalnızca sizde olan deponuzda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

12 profesyonel ekibimiz , 13 adet son model araç filomuz ile 1500+ üzeri bireysel hizmet vermektedir. Ankara’ da Büro ve Ofis Taşımacılığı alanında da hizmet veren firmamız; Eşyalarınızı garanti altına almak adına, Paketleme işlemi , Taşıma ve yüklemi işlemi sırasında zarar gören, çizilen veya kırılan eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigortalanan eşyalarınız Firmamız tarafından herhangi bir sorun yaşamaması için özenle paketlenip ambalajlanmaktadır. Karşılıklı haklarımız güvence altına alınması adına iki tarafında istekleri gözetilerek ücretsiz ekspertizimizin hazırladığı fizibilite raporu doğrultusunda fiyatlandırma yapılarak sözleşme imzalanmaktadır. Ücretsiz ekspertiz uygulaması her firmada bulunmamaktadır. Kiralık Eşya depolarınız 7/24 güvenlik kamerası tarafından gözetlenmektedir. Dilediğiniz takdir de sizde evinizde veya işyerinizde de eşya deponuzu takipleyebilirsiniz. Eşya depolarımızın ölçüleri 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner boyu 2.20 Derinliği 2.20 Eni 1,45 tir. yaklaşık bin den fazla konteyner a sahip depolarımız sizin gönlünüzün rahatlığı için elimizden gelenin fazlasını kazandırmaya müsaittir.

Esat Kiralık Eşya Deposu işinde usta , kaliteli firma sayısı oldukça azdır. Ankara depolama adı altında Ankara ‘ da birçok korsan eşya deposu bulunmaktadır. Bu firmalar size Kafadan birçok imkan sunarlar fakat hiçbirini uygulamazlar. Bu yüzden Eşyalarınızın depolanacağı alanları kontrol amacı uygulayarak yerinde gözlem uygulayın. İşinizi verdiğiniz eşya deposu firmasının yetki belgelerini ve taşıma belgelerini, marka tescil belgelerini inceleyiniz.

Ücretsiz Ekspertiz : Öncelikle bilmeniz gereken ilk husus çalışacağınız Ankara Esat Eşya Deposu firması ile ilgili ilk yapmanız gereken bir liste hazırlayarak tecrübeli, deneyimli, sizinle çalışırken sözleşme uygulayan , eşyalarınıza sigorta yapan , depoları 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen, dilediğinizde evinizden eşya depolama odasını izleyebileceğiniz, ve en önemlisi ücretsiz yerinde ekspertiz yapmalarıdır. Siz değerli müşterilerimizinde bildiği üzere birçok korsan evden eve nakliyat ve eşya depolama firmaları bulunmaktadır. Bu sözde firmalar aslında firma değillerdir. Serbest meslek olarak yaptıkları eşya depolama ve evden eve nakliyat işlerini uygularken kesinlikle ücretsiz ekspertiz uygulamasını uygulamazlar. Biz Ankara evden eve nakliyat ve eşya depolama firması olan başarı depo olarak
kuruluşumuzdan bu yana ücretsiz ekspertizimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ücretsiz ekspertizimiz yerinde tespit yaparak eşyalarınızın boyutlarını, taşınabilirliğini hesaplanarak miktarına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Bunun doğrultusunda fizibilite raporu hazırlamaktadır. Hazırlanan fizibilite raporu ile daha güvenli bir hizmet veren firma olacağımızın garantisini veriyoruz.

Sigorta : Ankara kiralık eşya depolarımız 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Dilediğiniz takdir de eşyalarınızı evinizden veya işyerinizden istediğiniz zaman cep telefonunuzdan veya televizyonunuzdan takipleyebilirsiniz. Kiralık eşya depolarımızı ekstradan vardiyalı olarak çalışan güvenlik elemanlarımız tarafından da korumaktayız. Ayrıca Eşyalarınızı taşırken, yüklerken veya nakil ederken yıpratma, kırma, zarar görme durumlarına karşılık Esat Eşya Deposu firması tarafından sigortalanmaktadır. Sigortalanan eşyalarınız Her hangi bir zarar görme durumunda yenisi tahsil edilerek mağduriyetinizi gidermekteyiz.

Alanında uzman, kaliteli ve son derece profesyonel uzman kadromuzda bulunan elemanlarımızın en yeni üyesi en az 5 yıl önce aramıza katılmış ve 10 yıllık deneyime sahiptir. Bizler Kiralık eşya depolarımızı olabildiğince korunaklı hale getirdiğimiz için Her gün evimize giderken gönlümüz rahat bir şekilde gidiyoruz. Kiralık eşya depolarımızın ölçüleri şu şekildedir. 1 konteyner 7m3 tür. Konteyner ölçüleri : yükseklik : 2.20 Derinlik : 2.20 Eni :1.45 tir. 1500 konteynera sahip olan Esat Eşya Deposu ile siz değerli müşterilerimiz için çalışmaktayız.

 

protfolio
protfolio
protfolio