Şimdi AraWhatsAppp

Ulus Eşya Deposu

  • By
  • 0 Comments
  • 2 Haziran 2021

Ulus Eşya Deposu

Ulus eşya depolama çalışmaları ile bu semt de ikamet edenlerin eşyalarını depolama alanında bir çok kez faaliyetlerde bulunmuş olan firmamız sizlere bu alanda hizmet vermek adına ciddi çalışmalar yaparak, eşyalarınızı, Hızlı eşya depolama tesislerimizde en sağlıklı şekilde muhafaza etmekteyiz. Eşyalarınız için en doğru depolama hizmeti verecek olan firmamız, eşya depolama sigortalı ile, depo alanında tutulan eşyalarınızın en sağlıklı şekilde korunması için elimizden geleni yapmaktayız. Atmaya kıyamadığınız, daha sonra kullanırım dediğiniz her eşyayı, gönül rahatlığı ile firmamıza emanet edebilir ve talep ettiğiniz günde istediğiniz zaman alabilirsiniz. Depolama tesisimizde yer alacak her eşyanız, Paslanmaz çelik den yapılmış olan akıllı depolarımızda yada özel paketleme işlemi yapıldıktan sonra, eşya hacmine göre, özel depo odalarında muhafaza edilmektedir. Ulus eşya depolama fiyatları eşyalarınızın depo alanımızda ne adar süreli kalacağı ile doğru orantılı şekilde belirlenmektedir. Depo alanımızda yer alacak eşyanın yoğunluğuda bu kriterler arasında yer almakta olup, uygun fiyata depolama fiyatları ile şekillenmektedir. Bütçenizi yormayacak rakamlarda hem; Ulus ev eşyalarınızı, hemde; Ulus kurumsal firma eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza emanet edebilirsiniz.

 

Ulus bölgesinde günlük, haftalık, aylık, senelik depo kiralama yöntemiyle yükünüzü ve eşyanızı koruma, barındırma ve saklama maksadıyla sigortalı garantili kiralık depo arayanlar? Doğru adrestesiniz. Firmamız ulus genelinde tüm ambar, yük ve eşya taşıma depolama işlerinize ait ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuştur. ulus merkezinde kiralık eşya deposu veyahut depo kiralama gereksinimlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz, Yüklerin, ev eşyaların Ulus nakliye depolanma ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasite ve alt yapısına sahip saygın bir kuruluştur.  kiralık eşya depolama sektöründe en iyi hizmeti alabileceğiniz tecrübeli elemanlarıyla, %100 müşteri memnuniyetini ön-planda tutan, Kaliteli hizmetten taviz vermeyen prensiplere sahip, ulus eşya deposu hizmetimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Ulus eşya depolama çalışmalarımız sizlerin hizmetindeyiz. Ankara’da ikamet eden ve eşyalarını depolatmak isteyen müşterilerimizin taleplerine cevap veren bir nakliyat firmasıyız. Nakliye çalışmalarımızdan farklı olarak depolama alanında profesyonel çalışamalar veren firmamız 35 seneden  günümüze kadar depo sahamızda aktif bir şekilde eşya depolama çalışmaları yapmaktayız. Depolama ihtiyacı atmaya kıyamadığınız eşyalarınız evinize sığmadığında muhafaza edilmesi için yapmak almak istenilen hizmet olmasına ek olarak, bir çok ihtiyaç türüne göre gerçekleşen bir taleptir. Eşya depolama hizmeti almak istediğinizde, depo alanına gidecek olan eşyalarınızın nakliye hizmetide firmamız aracılığı ile sunulmaktadır. depo alanına gidecek olan eşyalarınız nakliye personellerimiz aracılığında ambalajlanır. Nakliyat aracılı ile ulus eşya depolama sahamıza getirilir. Depolama alanına gelen eşyalarınız sizlere özel ayrılmış alanlarda özel güvenli, kameralı sistemle korunmaktadır. Eşya depolama alanlarımızda eşyalarınızın en az 1 hafta depolanması kaydı ile dilediğiniz tarihe kadar kalması için talepte bulunabilirsiniz. Eşya depolama hizmetini firmamız aracılığında alan müşterilerimize eşya depolama sigortasıda sunmaktayız. depolama sigortası sayesinde eşyalarınızı firmamıza emanet ettiğiniz günden, teslim alacağınız güne kadar eşyalarınız depo alanında istenmeyen yangın, doğal afet gibi sorunlara karşın güvence altına alınması sağlanmaktadır. Eşya depolama alanlarımızda kesinlikle hırsızlık durumu bugüne kadar yaşanmamıştır. Sebebi ise eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesi için ciddi bir güvenlik alt yapısının olmasından kaynaklıdır. İstenmeyen bir sebeple böyle bir durumla karşılanması durumunda ise eşyalarınız firmamız aracılığında sizleri mağdur bırakmamak adına değeri kadar ödenek sağlanır ayrıca sizlere sunulan sigorta poliçesinde hırsızlık gibi durumlara karşıda maddeler yer almaktadır. Sizlere %100 güvenilir bir sistemde müşteri memnuniyeti odaklı depolama hizmeti veriyoruz. Ayrıca eşya depolama alanlarımız oldukça steril 3 günde bir hijyen kontrolü temizlik görevlileri aracılığı ile yapılan bir sistem üzerine sunulmaktadır. Eşyalarınızın depolandığı depo alanlarımızda kesinlikle nem, rutubet gibi durumlar söz konusu dahi olmamaktadır. Hijyen ekibimiz aracılığında temizliğin üst seviyede olduğu çalışmalar sunuyoruz. Depolama odalarımızda havalandırma sistemide bulunmaktadır. Tam donanımlı eşya depolama hizmetini almak için hemen firmamıza ulaşarak eşya depolama teklifinizi alınız.

 

Yararlı Siteler :

okey oyna

okey sitesi kurmak

Ankara Eşya depolama  

ankara şehir içi nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

okey oyna

izmir elektrikçi

Ankara Dekorasyon Tadilat

Ankara Temizlik Firmalari

okey oyna

 Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya deposu

Ankara Eşya Deposu

 

 

Konteyner Ölçüleri Yükseklik 2.20 Derinlik: 2.20 Eni:1.45 dir. Eşya depolarımız 7/24 güvenlik kameralarımız ile kaydedilerek, güvenlik firmamız tarafından takiplenmektedir. Dilediğiniz taktirde eşyalarınızı sizde evinizden kameralarınız ile takipleyebilirsiniz.

Leave a comment